Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs igazán pozitív...

Ha nincs igazán pozitív ovulációs teszt, akkor biztosan nincs peteérés sem?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem a tesztelgetést, szépen erősödött a csík a 18 napig, amikor is a délelőttimég erős volt, a délutánin meg már alig látszott. De azt olvastam, hogy a pozitívon legalább olyan erős a csík, mint a kontroll, nekem pedig még a legerősebb sem volt olyan. Ezek azt jelenti, hogy nincs peteérésem?

2019. febr. 25. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos senki sem fogja tudni neked ezt megmondani. Lehet...


De az is lehet hogy volt, két ismerősöm is van nem pozitív ovu teszttel amikor babasak lettek már meg is születtek azóta.


Full negativnak láttam a tesztüket úgy, hogy közelében sem volt a tesztcsíknak a kontrollcsík.. Es mégis összejött


Szóval azt tanácsolom legyetek együtt abból baj nem lehet

2019. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azzal a r részével nincs gond :)
2019. febr. 25. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Én így voltam, látszott az erősödés, de nem volt egyforma a két csík. Elvileg ez ugye negatív, ennek ellenére itt szuszog rajtam a 7 hetes fiam, aki abban a ciklusban fogant :D
2019. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szintén csináltam az lh tesztet, érzékeny típusúval, sose volt olyan erős a teszt csík mint a kontroll (pedig mindenki azt mondta, úgy kell)

Mindig kínosan ügyeltem rá, hogy ugyanakkor késő délután csináljam, stb.

Ennek ellenére terhes lettem. Nem hiszek benne , szerintem van akinek nem olyan koncentráltan jelenik meg.

Tehát én az erősödést figyeltem, amikor megint nagyon gyenge lett az erősebbek után, akkor valószínűsítettem a peteérést. De mivel amúgy is 2 naponta együtt vagyunk, ezért ki tudja mikor jött össze.

2019. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 4. válaszolóhoz nekem se volt sose pozitív csak erősödött a 2. csík aztán halványodott és még is 10 hetes kismama vagyok :)

Először én is azt hittem hogy nincs peteérésem de ezek szerint mégis van

2019. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a választ, akkor reménykedünk :)
2019. febr. 25. 18:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szintén nem volt valódi pozitív LH tesztem, de a terhességi teszt, most egyértelműen az. :) Reméljük, minden rendben lesz.
2019. márc. 9. 10:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok

😊

2019. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!