Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai teszt (gyogyszer miatt),...

Korai teszt (gyogyszer miatt),8/9. dpo, szerintetek? Akinek rozsaszin volt par perc utan, de beszurkult szaradas utan, vegul volt baba?

Figyelt kérdés

Azokat kerdezem, akik szeretnek tesztet bogaraszni, tudnom kellene minel elobb arrol, ha baba van. 10-es One step teszt, ez az eredi kep:

[link]


Es ez egy szerkesztett, ahol a kontrasztott fentebb tettem, hogy olyannak latszodjon kepen, amilyennek en lattam eloben:

[link]


Rozsazsin volt a csik, 1 perc utan lett lathato. Miota megszaradt, azota csak egy szurke, meg a fentieknel is halvanyabb csik latszik.



2019. febr. 25. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Negatív
2019. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Jo, nekem pont ilyen volt mindkettővel...



Szerintem, halvany +, de sajna lehet meg h ez akar kemiai terhesseg lesz. Tesztelj ha kesik, de az en tapasztalatom azt mutatja, ha nincs baba nincs csík, se rszin se szürke se koran se keson. Ha van csik akkor valami van, aztan ha minden jo, terhes is maradsz. (a terhessegek kb negyede nem marad meg... Nekem volt 2 kemiai terhessegem, egy vetelesem es 2 gyereket megszultem igy valoban tapasztalatbol mondom, kar koran tesztelni hacsak nem te is progipotlast kell h kapj es azert irtad a gyogyszert, bar, nekem azt sem adtak 16dpo elott sose...)

2019. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, tudom, hogy meg barmi lehet, viszont arrol is fontos lenne tudnunk, hogy minimum a megtermekenyulesig el tudunk-e jutni, ez a masik oka a korai tesztelesnek.
2019. febr. 25. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Akkor sztem tesztelj reggelente, figyelj nem szegyen ez. Azert mert itt irjak, hogy minek tesztelni elotte, hat en allithatom neked, van az a helyzet, hogy kell. Lehet szomorú elengedni ha aztan az a kis embrio nem marad velunk, de ha van esely arra, hogy igy segítsünk akkor tesztelni kell. Az meg akinek nem kellett, oruljon neki.
2019. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen volt, 8-9dpo n ezzel a 10 es teszttel aztán napokig negatív volt az összes többi féle (ilyen 10esem nem volt több itthon) a sima 25 os tesztek intimed facelle csak a 12.dpon lett pozitív. Szóval nekem ez babát jelentett de egyetértek az elozokkel, sajnos bármi lehet még ebből.

Pár hónappal korábban a early predictor ral jártam így halványan pozi volt majd kov nap is, nem erosodott és meg is jött sajnos

2019. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A teszt X ideig értékelhető.

Próbálj egy Facelle vagy Predictor tesztet első vizeletből

2019. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!