Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki esett teherbe 3 hónapos...

Valaki esett teherbe 3 hónapos baba mellett?

Figyelt kérdés

Nem védekeztünk eddig, és attól félek teherbe estem. Igazából nem bánnánk mert hamar szeretnénk a másikat, csak hirtelen nagyon megijedtem. Tényleg nagyon nehéz lenne? Megint beszerezni mindent,(amit nem tud a nagytól megörökölni) a terhesség, a szülés, és utána a kettő kicsivel?

Azért nem védekezünk mert az első is egy év után jött és a sorsra akarjuk bízni és nem mi eldönteni mikor jöjjön a következő, mert úgy sem esnék teherbe ha azt szeretnénk. De anyagilag készen állunk rá, csak most eléggé megijedtem ahogy igazán bele gondoltam. Valaki hasonló cipőben? Hogy bírta? Tényleg olyan nehéz mint aminek tűnik.


Hosszú távon azért gondoltam jó ötletnek mert a két kicsinek jobb lesz. És egy idő után beérik egymást és nem csak testvérek lehetnek hanem barátok is. Mint én a nővéremmel. (16ho különbség)



#gyereknevelés #Két kicsi
2019. febr. 26. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos volt a nagy, amikor tervezetten megfogant a kicsi, 1 nap híján 14 hónap van köztük. Én nem érzem nehéznek, simán el lehet lavírozni az elején is kettejük között, utána meg hipp-hopp összenőnek. 😊
2019. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván baromi nehéz lesz. Eszembe se jutott ilyen korán tesót vállalni. De amit írsz, abban pont elönyösebb lesz a helyzet, rengeteg dolgot nem kell megvennetek, mert az 1 évesnek már nem kell az újszülött cucc.
2019. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kollégám gerekei között 11 hónap a korkülönbség. Kb mint az ikrek.

És 3,2 évesek voltak, amikor született a kistesójuk. Szóval minden megoldható.

;-)

2019. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!