Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányas ovulációs tesztet...

Hányas ovulációs tesztet használsz, és miért pont azt?

Figyelt kérdés
Én még sose használtam, de szeretnék. Tudom, hogy változó, hogy kinél melyik válik be,de szeretném megadni az esélyt magamnak, hogy elsőre eltaláljam az, amelyik esetemben a legpontosabban mutathatja. Nem tudom pontosan, miken múlik. Én már közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz és pajzsmirigy problémám tuti nincs, ha ezek számíthatnak.

2019. febr. 28. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én facebookon találtam egy csajt aki árul hcg illetve LH tesztet. 75ft darabja és 15ös érzékenységű. Szerintem bőven megfelel a célnak,minden hónapban mutatta eddig az LH csúcsot. De tudsz rendelni vaterán,fastest,fertinet,wish,ebay és egyéb oldalakon is.

Van aki 25ös érzékenységűt használ,az is jó.

2019. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
25 öset, és azért mert az a jó ha minél magasabb az lh szint annál biztosabb az lh csúcs!
2019. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Azt tudom, hogy hol veszem, csak azt nem, hogy hányast.Ezért tapasztalatok érdekelnének, hogy kinek hányas vált be, vagy változtatnia kellett esetleg, mert valamelyik erősségű nem mutatta egyértelműen.Hallottam olyat, akinek soha nem mutatta, pedig volt peteérése,ezért érdekelne.
2019. márc. 3. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!