Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van ilyenkor baba vagy...

Mi van ilyenkor baba vagy hormonzavar. Enyhén magas prolaktinszínt,1529 a mensim késik már 10 napot. Mitől van? Akinek hasonló problémája van írja meg nekem most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugy tudom ez a prolaktin szint nem csak enyhén magas hanem nagyon magas.Nekem is 1387 és a doki azt mondta,hogy ez triplája a megengedettnek és kaptam bromocriptint rá.Elvileg ha magas a prolaktin szint legtöbb esetbe nincs peteérés.Lehetséges,hogy nálad más a helyzet.kérdezz rá a dokinál.Neked a ciklus hányadik napján nézték?
2010. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál. Én is a bromo-t szdtem a mai napig mivel görcsös fejfájást kaptam tőle úgyhogy nem szabad tovább szednem. Csináltam tesztet is negatív lett.
2010. júl. 3. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!