Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetsèges hogy ebben a...

Lehetsèges hogy ebben a hònapban nem volt peteèrèsem? Ovulàciòs tesztjeim kèpen

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok

A ciklusaim szeszèlyesek, 29 ès 35 nap között mozognak, 35 napnàl mèg soha soha nem volt több. SOHA. Az àtlag viszont 31 ès 33 nap között ingàzik

Utoljàra februàr 13.àn jött meg a menstruàciòm

A fenti linken làthatjàtok az ovulàciòs tesztjeimet amit minden nap dèlutàn 6 kor csinaltam. Egyedül 6.àn maradt ki a tesztelès mert ha 35 napos ciklussal szàmolok akkor is màr meg kellett lennie a peteèrèsnek 5.èn

De 7.is csinàltam tesztet mert nagyon görcsölt a hasam

Amik szivecskèvel vannak jelölve azokon a napokon voltunk együtt.

De ahogy làthatjàtok a kèpen nincs 1 db pozitìv tesztem se, mert ugye egyik se legalabb olyan erős :(

Nagyon izgulòs,stresszelős vagyok, vàrunk arra babàra,nagyon szeretnènk.

Mi a vèlemenyetek? Lehet hogy csak èpp nem csìptem el a teszttel a pè.met?

Vagy szerintetek inkàbb màr ne is stresszeljem tùl ezt a kèt hetet mert nem sikerűlt? Ajj annyira nehèz ez,főleg ilyen paràzòskènt.

Remèlem minden infòt leìrtam ahoz hogy segiteni tudjatok,tapasztalatokkal vagy bàrmivel,ötlet stb 😁😁

Ha mègse akkor kèrdezzetek, köszi csajok ha segìtetek nekem



2019. márc. 8. 01:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezek a tesztek valóban negatívak.. Viszont figyu, az fontos lenne, hogy mégis milyen erősségű?!Lehet, hogy egy érzékenyebb tesztet kéne használnod.

Esetleg az jutott még eszembe, hogy mondjuk ha a harmadikai a pozi, akkor negyedikén lehetett az ovu valamikor, és lehet, hogy pont elcsíptétek. Érzékenyebb teszttel gondolom erősebb lenne.

Annyi ötletem még van, hogy az lh tesztek mellett érdemes hőgörbét is vezetni.

2019. márc. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt pozitív ovu tesztem, mértem a hőmet, és kiderült, hogy nincs peteérés em. Pedig szabályos 28 napos ciklusom van.
2019. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a harmadikai lett volna a pozi, csak vagy nem elég érzékeny a teszt, vagy nem pont azt a napszakot csípted el, amikor tetőzik, vagy nem volt elég koncentrált a vizelet. Sok oka lehet, ne parázz rá :)
2019. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 3.-it nézem pozinak.

Én mérem mellette a hőmet is.

Szorítok neked 🙂

2019. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3.-a lett pozi. Soha nem volt full pozi tesztem, csak erősödött majd halványodott. Mindkét gyermekem elsőre sikerült. Valószínűleg Neked érzékenyebb lh teszt kell, de így is látni mikor volt.
2019. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is a 3.-át mondanám pozinak. Nekünk úgy jött össze a gyerek hogy első pozi napon voltunk együtt utána már csak 3 nap múlva szóval valószínű hogy akkor sikerült ☺️
2019. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ès ha a 3.a akkor pont nem voltunk együtt.az nagy baj? Viszont nagyon görcsölt a hasam 7.èn is, ès ma is èrzem
2019. márc. 8. 13:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Az nem baj hiszen csak az lh csúcsot méri azt még nem jellenti hogy ne sikerült volna, a spermák több napig is elélnek odabent mint a petesejt
2019. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat csajok. Kiderül legkèsőbb 2 hèt mùlva. Hàtha,bàr kicsit màr elkönyveltem ezt a hònapot
2019. márc. 8. 15:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is 3.án volt pozitív az ovulációs tesztem, 4.én már negatív. Izgulunk együtt?
2019. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!