Full negatív ugye?

Figyelt kérdés

11dpon vagyok cssk gondoltam hátha mutat valamit, azért még van esély ugye?

Valaki áttudná tenni negatívbe nekem?



2019. márc. 8. 07:41
 1/9 A kérdező kommentje:
2019. márc. 8. 07:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon az. :(
2019. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon korán vagy még , nem tudom ez milyen teszt de szerintem 25 ös. Az early predictor mutathat ilyen korán esetleg vmit, de az se biztos.

Nekem 12. dpon lett nagyon halványan pozitiv az early predictor, a többi féle (25 ös tesztek, intimed, facelle) pedig csak 14.napon.

2019. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Csak azt nem értem miért nem lehet megvárni, hogy késik-e a menstruációd vagy sem?

Ha késés után is negatív, akkor negatív.

Ilyenkor csak felesleges stressz a tesztelgetés :/

2019. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg azért, mert ha terhes, akkor progeszteron pótlás kell, ehhez meg minél előbb tudni akarja, hogy az-e.
2019. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen 25-ös a teszt elvileg.
2019. márc. 8. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kellett progi pótlás még is vártam 3 napot mikor késett. Ezen semmi nem múlik, hiszen ha baba van a szíved alatt akkor ott lesz is. De ha már a mensi előtt tesztel valaki akkor már eléggé kattog....és az baj.
2019. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 11dpon delután mar mutatta a predictor. Halvany de egyértelmű volt. Aztan par nap múlva erősödött. Az xepil 14 dpon extra halvany. 17 dpon a digitalis clearblue 2-3 hetet jelzett.
2019. márc. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Úgy voltam vele, ha pozitív akkor szuper, ha negatív akkor nem élem bele magam mégjobban. Ha kivárom a napját, akkor meg akkor meg addig azon kattogok, hogy talán van baba. En jobbnak láttam, ha tudom előre, hogy alakul-e a dolog vagy sem.

2019. márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!