Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Agi0012 kérdése:

Volt már valaki ilyen helyzetben? Késik, lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Január 31.-én jött meg utoljára. Február 27.-én kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Ma 11.napja hogy késik. Az első tesztet március elsején csináltam egy tesztet de negatív majd rá 2 napra megint negatív. Annyit kell tudni hogy 28 naposak a ciklusom, soha nem késett. Valakinek lett még így is terhesség, van esélyem még így a babára???

2019. márc. 9. 11:43
1 2
 1/19 Fiatallányka ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet holnap reggel. Ha az is negatív irány a doki.

Ha babát terveztek jobb minél hamarabb utánajárni mi a gond.

Szoritok azért! ☺️

2019. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél eddig még dokihoz?
2019. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
22.-én megyek orvoshoz. Akkorra kaptam időpontot. Nagyon örülnék ha baba lenne a háttérben, de félek hogy valami komolyabb. 3éven át napra pontosan jött meg, soha nem késett. Most meg már a 11.ik napja késik
2019. márc. 9. 12:40
 4/19 anonim ***** válasza:
Csinálj még 1 tesztet és ha az is negatív,ne várd meg a 22őt,az még nagyon messze van időpont ide vagy oda,kötelesek fogadni ilyen esetekben
2019. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sajnos a doki szabin van és nem szeretnék másik dokihoz menni
2019. márc. 9. 14:11
 6/19 Fiatallányka ***** válasza:

3as vagyok.

Ismételd meg a tesztet, lehet később volt ovud és március elején még nem mutatta.

At is lehet hogy már simán pozi. 😉

2019. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Holnap reggel minden képpen csinálok egy tesztet, de félek hogy az is negatív lesz.
2019. márc. 9. 14:31
 8/19 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél csak másfél héttel a kimaradt menstruáció után lett pozitív a teszt, akkor is csak időn túl.


Szóval bármi előfordulhat.

2019. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Akkor nem lehetlen még az én esetem sem
2019. márc. 9. 18:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Teszt minél hamarabb.


Egyébként ha nincs baba, akkor sem biztos hogy baj van.


Előfordul hogy egyszer egyszer minden látható ok nélkül kimarad. Utána szépen visszaáll minden

2019. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!