Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A mai napon csináltam egy korai terhességet kimutató tesztet és halvány pozitív lett.Párommal már 2 éve próbálkozunk eddig sikertelenül és most is félek reménykedni.Már csak azért is,mert még 7 napom van a következő menstruációmig.Egy hónapja szedem az elevit 1-es vitaminját.Volt már valaki akinek ilyen korán kimutatta a teszt?
2019. márc. 11. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek igen, de az övé kémiai terhesség volt, elhalt, és a menstruációja megjött, ahogy kellett. Tudom, könnyű mondani, de légy türelmes, várd meg a nemvárt napját, akkor tesztelj újra, előtte felesleges. Mi is 2,5 éve próbálkozunk..

Egyébként tudod, hogy mikor volt peteérésed? csak mert ha középidőben, akkor még csak most ágyazódik be, szóval esélyesebb, hogy menzesz után 1-2 nappal. Milyen hosszúak a ciklusaid?!

2019. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vezetek naptárt onnan tudom mikor van elvileg peteérésem.Ciklusom 25-29 napos.Tesztet igazából azért csináltam,mert nagyon feszül a mellem
2019. márc. 11. 12:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, butaságot írtam. Mostanában ágyazódhatott be..
2019. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a hőmérőzést, lh tesztet. Ovulációs tüneteid szoktak lenni?
2019. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Peteéréskor görcsölni szoktam egy kicsit,most mintha korábban éreztem volna...
2019. márc. 11. 13:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem hamar mutatta a teszt, kb ugyanígy mint neked. novemberben kémiai terhesség lett a vége:(, következőnél szintén nagyon korán mutatta a tesz, ez a baba már 12 hetes a pocakomban :)


Én remélem neked is inkább ez utóbbi lesz!

2019. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En hasznaltam lh tesztet igy biztosra tudtam az ovumat, a 9dpon szinten egy korai terhesseget is kimutato tesztel halvany pozitivat teszteltem. Most vagyok 5+6hetes es minden rendben.
2019. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A mai nap csináltam egy újabb tesztet,ez már egyértelműen pozitìv lett! :)
2019. márc. 13. 21:03
 9/13 AkireM ***** válasza:

Gratulalok kérdező! :)

Nekemis eljon 1x ☺️

2019. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál is és az ultrahangon egyértelműen látszik már :) 6+1 hetes vagyok most :)
2019. márc. 31. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!