Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem lenne hogy januárban jött meg utoljára most március 11. van de semmi.. 2 napja enyhe barna szinű folyás jelentkezett illetve jobb oldalon kicsit görcsölök naponta érzem mintha bolyonganák úgy szédülök és ha egy picit jobb izűen eszem hányingerem lesz tesztet azért nem csináltam mert lemondtunk a babáról de nem védekezünk hátha összejön.. lehetek terhes? Várom a válaszokat s légyszives ne rosszi dulatúak legyenek :)
2019. márc. 11. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Először úgy értettem, h lemondtatok a babáról, vagyis örökbe adnátok.. nem is értettem.


Hát szerintem ez úgy hangzik, mint egy terhesség, csinálj tesztet.

2019. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Várjuk már.. vagyis én titokban de a párom lemondott... ezért is irtam ide hogy ilyen tünetek jelentkeznek :)
2019. márc. 11. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Mint minden ilyen kérdésnél, mi nem fogunk beléd látni. Muszáj tesztelned és kiderül. Lehetsz az. Meg lehet mástól is. De nagyon rég volt mensid, én már rég teszteltem volna.

Abból ki fog derülni.

Drukkolok.

2019. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. márc. 11. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen Lehetsz terhes, csinálj egy tesztet és írd meg nekünk az eredményt :)
2019. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehéz olyat írni hogy ne vedd rossz indulatu valasznak... Vagy már 18 éves? Tudod hogy mi kell ahhoz hogy valaki terhes legyen? Ha védekezés nélkül szexeltek akkor ha már 2 hónapja késik a menstruációd nem az lenne az első logikus lépés hogy elblattyogsz a legközelebbi gyógyszertárba/dmbe/Rossmanba és csinálsz egy terhességi tesztet?? Nem, itt kérdezel, hogy szerintünk lehetsz-e terhes...

Késik a mensid, vannak terhes tüneteid, igen, valószínűleg terhes vagy. Miután elkezdtél barnázni, sürgősen el kell menned a nőgyógyászodhoz ugyanis legtöbbször nem vezet semmi jóhoz ha terhesség alatt vérzel, és a barnás maszatolás is annak számít. Holnap reggel az orvosnál kezdenék a helyedben!

2019. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csinaltal meg tesztet???
2019. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!