Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segiteni? A többi lemt!

Tudnátok segiteni? A többi lemt!

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje próbálkozunk a párommal és eddig nem jött össze a baba. Egy időben rendszeressen megjött a menstruációm, viszont amióta rajta vagyunk a babaprogramon késik és felborult igy nem tudtam kiszamolni mikor van az ovulációm, úgyhogy vettem ovulaciós tesztet s annak a segitsegevel próbaltam viszont mikor pozitivat mutatott 5 perc elteltevel, viszont a papiron azt irta, hogy az már nem értékelhető. Igy nem tudom, hogy volt e ovulációm vagy sem (felesleges penzkidobas volt ) Na mindegy mi nem hagytuk abba a próbalkozast 2 naponta s egyik este éreztem olyan hasgörcsölest amit nem tudtam hova tenni hisz eddig nem volt hozzateszem az masnap volt mikor a "pozitiv lh tesztet csinaltam". 5 nap mulva kell, hogy megjöjjön érzek valami fura fájdalmat a hasamban mintha izomlazam lenne de viszont nem edzettem, reggeli hőm 36.8 volt ma pl. Szerintetek mikor teszteljek? :)

2019. márc. 11. 21:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
En a hore sose adtam mert nekem csaloka volt, sokmindentol valtozott a hom es nem biztam benne. Sajnos nekem is volt mar becsapos ovum de persze mi is 2 naponta egyutt voltunk. Nekem a nemvart elott voltak ilyen hasgorcsok mint ami neked es a mellem is fajt. Minden tunet ugy volt mint mielott megjon. Aztan nem jott. Teszteltem es pozi lett. Ha nem jon meg te is tesztelj nagyon drukkolok hatha osszejon. Sose add fel megeri
2019. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura erzes mintha izomlazam lenne s nem tudom hiva tenni. Mellfajas nincs csak mintha nagyobb lenne de ezt en mar halucinalasnak tudom be. Sok csalodas ert, de meg nem adjuk fel :)
2019. márc. 11. 22:09
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt az időntúli pozitív? Valszeg másnap volt a tüszőrepedes, ahhoz adj kb 13-14 napot és akkor tesztelj. Szerintem ovu tesztben az időn túli is játszik
2019. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
26. Án volt a "pozi" 27.en ereztem ezt a hasszurkalast. Akkor voltunk egyutt a parommal meg 5.ig 2 naponta viszont a napokban nem nem talalkoztubk ugyhogy nwm tudom de gondolom ez az idoszak mar annyira nem jatszik szerepet.
2019. márc. 11. 22:17
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor ma vagy holnap úgy gondolom már egy érzékenyebb teszttel tesztelhetsz mondjuk predictor early-vel. Majd írd meg az eredményt
2019. márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lehet varok 16. Ig ugy lesz a legjobb, biztos ami biztos.
2019. márc. 12. 08:09
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha bírod, akkor mégjobb! :)
2019. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hat nem birom ki, viszont mar annyi tesztet vettem , hogy magamnak unalmas vagyok ugy dontottem hogy most egyet veszek tobbet nem s akkor inkabb lehet megvarom meg 25 - ös erossegu teszt
2019. márc. 12. 08:23
 9/19 A kérdező kommentje:
Mai hom 37.1
2019. márc. 12. 08:24
 10/19 anonim ***** válasza:
Megmutatod a pozi ovu tesztet?
2019. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!