Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az eselye hogy terhes...

Mekkora az eselye hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Baratommal egyutt voltunk es bennem maradt az ovszer!! Biztosan tudom hogy folyt ki belole mert alig volt a gumiban valami. Huvelyem gyorsan kimostam. 2 napja tortent a dolog! Vegyek be gyogyszert???
2019. márc. 11. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 napig aludtál vagy mi?
2019. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Írass fel gyorsan 72 órás tablettát, amit a egyébként azonnal érdemes beszerezni.

Én sem értem, hogy mire vártál 2 napig, talán most sikerült kivenni?!

2019. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

A vege kint volt a guminak a huvelyedbol vagy total felment benned? Mert nem mindegy.

Anno bennem is maradt gumi de mivel a vege kilogott igy nem paraztam ra mert eselytelen hogy ugy befolyik. De ha meg megmartozott a huvelyedben akkor lehetseges. Amugy 72 orast a 3.napon bevenni mar eleg gaz. Minel kesobb veszed be annal hatastalanabb

2019. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Már késő, el is cseszted rendesen! Elavult gagyiság a hüvely öblítés, sőőőt mivel a zuhanyt benyomod még inkább feljebb juttatod a spermiumokat!

Ha ovulációs napokban vagy még gázabb a helyzet. Már csak reménykedni tudsz és elmenni egy nőgyógyászhoz!

Ott megmutathatják a helyes óvszerhasználatot is.

2019. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Teljesen bennem maradt! Szegyeltem hetvegen ugyeletre szaladni! Pentek ejszaka tortent a dolog.
2019. márc. 12. 07:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyelet erre való. Hidd el, sokkal cikibb az utolsó pillanatban szaladni a nőgyógyászhoz és magyarázni, hogy miért nem mentél eddig, na meg lesni, hogy hat-e még. Ez nem úgy működik, hogy 71 óra 59 perckor még nem esel teherbe, egy perccel később pedig igen. Minél később veszed be, annál inkább csökken a hatékonyság. Ha szombat reggel ráérősen besétáltok az ügyeletre, már rég túl lennél rajta, és izgulnod sem kellene annyira.
2019. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
7. ciklusnapon tortent , nekem alltalaban 10-11.napon van peteeresem.
2019. márc. 12. 07:47
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Szégyelltél elmenni?

Ha terhes leszel,a műtőasztalra nem szégyellsz majd felfeküdni?

2019. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vetetnem el! Eszembe se jutna!
2019. márc. 12. 10:26
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Mar miert vetetne el? Ha szexelni tud es vegul besikerul biztosan vallalja a felelosseget.

Kerdezo ne szegyellj semmit lattak ok mar durvabbat is sot.. Nincs ebbol semmi raadasul ugyse ismernek gondolom

2019. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!