Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostilbegyt nektek ki...

A clostilbegyt nektek ki mikor ès milyen vizsgàlatok utàn írta ki az orvos?

Figyelt kérdés
Milyen orvos írta ki nektek? mrly vizsgalatok utàn?
2019. márc. 13. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Csak nőgyógyász írhatja ki.

Uh, hormonpanel, cukorterhelés is volt. Persze nem mind a gyógyszer miatt, általános meddőségi kivizsgálás.


Akkor írta fel, amikor nagyon szépen néztem rá könyörögve, hogy "lécci". :D

2019. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász nem foglalkozott velem, endokriniologus nem írhatja ki, endokrin nőgyógyàszhoz majd most fogok menni.
2019. márc. 13. 12:35
 3/19 anonim ***** válasza:
az endokrin nőgyógyász is nőgyógyász. ő felírhatja.
2019. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elmegyek a vizsgàlatra elmondom a panaszomat megnèzi a leleteimet utànna próbàljam megkèrni hogy ìrja fel a gyógyszert vagy vàrjak mèg ő nem mondja h ez ès lesz a kezelé?. Ir vagyok ès Pcos gyanús.Illetve voltam mar nőgyógyàsznàl ott azt mondtàk hogy szakrendelésen ezzel nem foglalkoznak.
2019. márc. 13. 12:46
 5/19 anonim ***** válasza:

PCOS mellett nem igazán szeretik felírni. Ha ez van, akkor első körben hármas kezelés (diéta, mozgás, metformin) a javasolt.

Én bátran mertem kérni, mert akkor már 12 éve ugyanahhoz az orvoshoz jártam, ismerte minden bajomat, és voltunk olyan viszonyban, hogy odafigyelt a pcos-re is a gyógyszer mellett.

2019. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Neked magától felajánlotta a nőgyógyász hogy mi lenne ha megpróbálnánk azzal.

Rendszertelen vérzés, pcos tüneteim voltak, nem sikerült teherbe esni. Megnézett ultrahanggal és ennyi, nem volt más vizsgákat.

2019. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy pcosra szeretik felírni a hármas kezelés mellett...
2019. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A hàrmas kezelès meddig tart? Napi 750 mg merkformin mellett 4 kg fogytam 3 honap alatt testmozgással, napi 1500 mg mellett pedig 10 kg ot. Emelni kellene az adagot? A menstruacióm mèg ettől nem allt helyre.
2019. márc. 13. 13:26
 9/19 anonim ***** válasza:

Meddig? Életed végéig!

Ha nem állt helyre a menzesz, akkor valami nem oké. Vagy a gyógyszer adagja, vagy a mozgás-étkezés...

2019. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy életem vègéig. De 28 èves vagyok màr és azt mondjàk és tapasztalatom hogy nehèz a teherbeesés. Mozgas mindennap 6-7 km, napi 5 x ètkezès van előírva. Ezenkívűl heti 4 nap aerobik. Mindig növelve az időtartamot. Minnimum 40 perc, max 80 perc megallas nélkűl. 1200 kalóriàt irtak a papiromra.
2019. márc. 13. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!