Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 13. napján 22mm-es...

Ciklus 13. napján 22mm-es tüsző clostilbeyttel, megreped magától?

Figyelt kérdés

Hétfőn, a ciklus 13. napján voltam UH vizsgálaton, ahol egy 22 mm-es tüszőt látott az orvos. Tüszőrepesztőt nem kaptam. Azt mondta legyünk együtt aznap, hétfőn, kedden és szerdán is és 1 hét múlva hétfőn menjek vissza és megnézni megrepedt-e. Másnap hajnalban erős szurkálást éreztem a bal oldalon, majd egész nap feszítő érzést az alhasban, illetve egy kis puffadás is volt. Még sosem voltak ilyen tüneteim, így nem tudom, hogy ez attól lehet, hogy megrepedt? Volt valakinek hasonló tünete és baba lett?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2019. márc. 13. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azért hívott vissza az orvos, hogy megnézze megrepedt-e.

Valószínűleg valami történt ha ennyire feszített, én a Clostitol pozitív ovulációs teszt előtt erős alhasi nyomást éreztem feszített kb 3 napig majd lett egy pozitív ovulációs tesztem es majdnem ezzel egyidőben meg is szűnt a kellemetlen feszülés...

Hogy sikerült - e még nem tudom

2019. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ.😊Igen, azért hívott vissza, azt írtam is. Csak azért írtam ki a kérdést, mert kiváncsi voltam volt-e másnak is ilyen tünete és az mit jelentett, megrepedhetett-e? Sok sikert kívánok neked, hogy baba legyen!
2019. márc. 14. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos előre nem lehet megmondani. Csak reménykedni lehet benne. Hajrá neked is :)
2019. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ez az elso Clostys honapom es ma vagyok a 12.ciklusnapon, csutortokon megyek uh.ra, en keson szoktam ovulalni (16-17.napon). Nagyon kivancsi vagyok, majd szolok mit ereztem. Szoritok nekunk, hajra karacsonyi ajandekbabak! :)
2019. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szia! Írj mindenképp, kiváncsi vagyok!😊 Én ma voltam orvosnál és szerencsére megrepedt magától a tüsző, mert ma már nem látott semmit. Nagyon szép karácsony lenne, szurkolok én is magunknak!😊
2019. márc. 18. 21:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Hu,izgalmas! :) Nekem ma lett reggel pozitiv az ovu tesztem, elvileg azt jelenti, hogy holnap reoed. Holnap megyunk inszemre, remelem nem kessuk le.. Neked melyik napon volt az inszem? Amikor latta a doki, hogy megrepedt?
2019. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt inszem.😊
2019. márc. 20. 17:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem figyeltem elegge..

Ma megvolt az inszem es azota ugy feszul a mehem, hogy nem tudok felegyenesedni. Esetleg tudja vki, hogy ez mennyire normalis? Bocsi az offolasert :(

2019. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Első te hogy vagy?


Én ma vagyok a 27. napon, általában 28 naposak a ciklusaim, de az utolsó 1-2 hónapban 27 napos volt. Szóval mostanában nem várom. Ma reggel teszteltem, de nem a legérzékenyebb teszttel és mintha egy nagyon halvány második csíkot láttam volna, de olyan halvány volt, hogy lehet beképzeltem, így inkább azt mondom nem volt második csík. Egyelőre semmi menstruációs tünetem nincs, csak mellfeszülés, nagyon kevés krémes folyás, néha 1-1 szurkálás és néha enyhe alhasi feszülés, de nem mensi görcs.

Nemsokára kiderül!😊

2019. márc. 25. 11:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, és a 24. ciklusnapon este arra ébredtem, hogy nagyon fáj a hasam/méhem. Mensigörcs szerű volt, de valahogy mégis más volt, eltartott egy ideig, de nem tudom meddig mert valahogy el tudtam aludni és aztán már semmi nem volt. Beágyazódásra tippeltem, remélem tényleg az volt, mert ilyet még sosem éreztem.😊 valakinek tapasztalat?
2019. márc. 25. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!