Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baratcserje segitett valakinek...

Baratcserje segitett valakinek teherbeesni?

Figyelt kérdés
Sikersztorikat szeretnek olvasni :D
2019. márc. 14. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én 2 hónapig szedtem, első hónapban 22 napra, a másodikban 32 napra jött meg, a harmadikban tehedbe estem. Nem tudom hogy a bcs segített, vagy amúgy is sikerült volna. A 3. hónapban kezdtem hömérőzni, mikor terhes lettem.
2019. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Mi 2 évig voltunk babaprojektbe.Az utolsó másfél hónapban szedtem barátcserjét és bumm sikerrel jártunk.Viszont előtte jó 3/4 évvel életmódváltásba kezdtem úgyhogy sose tudjuk meg, hogy a barátcserje vagy az életmódváltás vagy esetleg a kettő együtt hozta e meg a babánkat ,de nagyon örültünk:)
2019. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat! Nekem elso terhesseg amilyen konnyen osszejott ugy el is ment, azota masodik probalkozos honapba vagyunk. Nagyon rendszertelen ciklusom, ezert kezdtem el szedni egy kifejezetten kisbabara vagyo noknek valo keszitmenyt, ami baratcserjet es Maca gyoker kivonatot, valamint folsavat tartalmaz. Remelem segit :)
2019. márc. 14. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

A sikersztorik miatt szedtem én is, két vetélés után.

Kitolta a ciklusom 57 napra, és utána Norcoluttal hozta meg a doki a vérzésem.

Akkor szedd, ha biztosan a te problémádra való.

2019. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!