Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A zöld végű Intimed teszt...

A zöld végű Intimed teszt ennyire rossz, vagy ennyire jó?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor volt pé, vagy 11. dpo, vagy 8. dpo van ma. 26-30 naposak a ciklusaim, ma a 26. napon vagyok.

Intimed teszt tegnap negatív, időn belül volt rajta valami, de 15 perc után eltűnt. Vettem tegnap egy sokat dicsért Predictort és X-epilt. Azok ma reggel negatívak, Intimeden időn belül erősebb, de így is nagyon halovány csík, ami rajta is maradt, mintha lenne színe, nem kell forgatni. (Béna fotókat tudtam csinálni, nem látszik, amit én látok). Lehetséges, hogy van valami és a többi még nem mutatja, vagy ez a teszt mindenkinél ilyen sz@r?



2019. márc. 14. 13:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs nem látok, hanem *látom
2019. márc. 14. 13:33
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudnal kepet feltenni?
2019. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csináltam de azon semmi látszik, nem tudom miért. Élőben látom ott van, így szerintem felesleges feltennem a képet.
2019. márc. 14. 13:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a predictor negatív szerintem nincs baba, bocsi
2019. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Korán teszteltél, nem a teszt rossz. Ráérsz jövő héten tesztelni.
2019. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bár azt is tudom, hogy amelyik csík képen nem látszik az nem is csík, így bevallom, hogy kérdés nélkül is az utóbbira szavazok, tehát hogy sz@r a teszt, de nem akarok senkit befolyásolni. :)
2019. márc. 14. 13:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha a későbbi időpontban volt pé-m, akkor még valóban korai a tesztelés, ha a korábbi időpontban, akkor meg nincs baba, mert már mutatnia kéne. Eddig háromszor voltam terhes, mindnél 11 dpon pozitív lett a teszt, ezért próbálkoztam. Most várok vasárnapig ha addig nem jön meg, és nem Intimeddel tesztelek. Köszönöm!
2019. márc. 14. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok neked. A Délutáni predictorom nekem is negatív. Vasárnapra nem várom.

Az előző terhességemnél Nem várt előtti nap teszteltem szintén du. Akkor ez a fajta teszt már pozi volt

2019. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az intimed 4 nappal előbb lett pozitív mint az xepil. Először alig láthatóan de szépen erősödött. Már majdnem leugrott a csík Az intimedről mire az xepilen elkezdett látszani.
2019. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! 8-as én is szorítok neked. Ma érkezett meg 10 db One-step tesztem, nekem ezek mindig beváltak, bár az elmúlt 7-8 évben nem nagyon teszteltem, remélem azóta nem romlott a minősége. ;)
2019. márc. 14. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!