Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki végig kisfiút...

Van valaki aki végig kisfiút vagy kislányt érzett és ellenkező nemű lett a baba? Hanyadik héten mondták biztosra és hány D-s uh-n?

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 19. héten 4D-n csak tippelték lánynak, de azóta 2 másik UH is megerősítette a gyanút. Készülünk ugyan fiú névvel is, de a megérzésünk szerint is lányt vártunk.
2019. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél mondom tuti hogy lány (tudtam mikor voltunk együtt a párommal ebből kővetkeztettem) aztán hamar 12 hetesen megmutatta a kukacot :)
2019. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 16. hétig biztosan éreztem, hogy lány még azt is álmodtam...férjem gondolta jól, hogy kisfiú :D
2019. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig kisfiút éreztem, álmodtam is róla. Párom kislánynak gondolta, az is lett :)
2019. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és 19 hetesen mondták már gyakorlatilag biztosra. 2D-n és 3D-n is szépen látszott.
2019. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, gratulálok mindenkinek!
2019. márc. 14. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi egyik babánknál sem akartuk tudni a nemet, nem is nézettük meg soha, külön jeleztük mindig. Mindkét várandósság alatt éreztem valamit, hogy fiú vagy lány. És mindkétszer az is lett, bár névvel mindig duplán készültünk.
2019. márc. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!