Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Premens tablettával?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál az éves rákszűrésen, meg is ultrahangozott. Azt mondta lát egy 15mm-es tüszőt, hétfő környékén kell megrepednie. (ez meglepett, mert hétfőn görcsölgettem, azt hittem túl vagyok az ovun). Mondta, hogy 5 mm-es a méhnyálkahárnyám, kicsit vastagítani kéne. Most a ciklus 16.napján tartok. Ő a Premens tablettát ajánlotta. Két éve az E vitamint, az bevállt. Olvasgattam erről tablettáról, de nagyon sok róla a negatívum ( de pár éves kérdéseket találtam). Kicsit félek elkezdeni.

Van akinek segített? Vagy ellenkezőleg, összekuszálta a ciklusát?



2019. márc. 14. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem, erős menstruációs görcsökre javasolta a nőgyógyász. Nem nagyon vettem észre, hogy hatna, ugyanúgy fájt a hasam, mint amikor nem szedtem. Esetleg a menzesz előtti tüneteimet könnyítette, kevésbé voltak pattanásaim, és hasszurka, de azt kibírom gyógyszer nélkül is.
2019. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Babaprojekt miatt ajánlotta? Nekem is vékony volt az endometriumom, először én is e-vitamint szedtem, vastagodott is, de decemberben elkezdtem a premenst szedni és februárban teherbe is estem :) Amúgy nekem a premenstől a ciklus első felében fájt picit a hasam, így inkább mindig estére vettem be, de nem zavarta meg a ciklust.
2019. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, az miatt. Nem kezdtem el, maradtam az e vitaminnál, egyszer már bevállt :)

Most attól tartok, hogy nagyobb problémám van, így vérvételre készülök.

2019. ápr. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!