Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfön és kedden mutatott...

Hétfön és kedden mutatott pozitívat az ovulációs teszt (du.2 óra körül). Ha a pozitív teszt elötti vasárnap és a második pozitív teszt utáni szerdán együtt voltunk a férjemmel, van még esély a teherbeesésre, vagy a szerdai nap már túl késö Volt?

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Van esély rá hogy sikerült, az első negatív napon van a tüszőrepedes, a petesejt 24 órán keresztül megtermékenyíthető. Úgyhogy van esély, hajrá
2019. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert az ovulációs tesztre az volt írva, hogy a két pozitív napon a legesélyesebb, de én is hallottam valamit arról a pozitív utáni negatív napról, úgyhogy aztán nem tudtam, hogy mi van. Köszi a választ :)
2019. márc. 14. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, mert a srácok pár napot várakoznak a petesejtre, ezért szokták mondani hogy már a pozitív ovu teszt napján is jó ha együtt vagytok

Egyébként a vasárnapi is esélyes lehet, egy ismerősömnek ovuláció előtt 4 nappal voltak együtt es sikerült nekik.. Szóval én szurkolok

2019. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, de logikus :)
2019. márc. 14. 17:54
 5/9 A kérdező kommentje:

Szükségem lenne egy kis segítségre. Ez pozitív vagy negatív? Nem tudom mennyire lehet kivenni a képböl. Még a menstruáció elött vagyok két nappal. Mi a véleményetek?


[link]

2019. márc. 24. 17:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, hat ez szerintem pozitív :) gratulálok
2019. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a megerösítést :)
2019. márc. 25. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg pozitív :) Gratulálok
2020. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy kislány lett? Melyik nap foganhatott szerinted?
2020. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!