Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Mennyi esélye van, hogy teherbe fogok esni, ha kiszakadt a gumi, de nem ment el a párom?

A ciklusom 14. napján járok, és ma szeretkezés közben elszakadt a gumi, pedig ügyeltünk rá, hogy ne történjen fennakadás, ennek ellenére mégis. Talán olyan 15 percig lehetett úgy, mikor észre vettük. Attól még lehetek terhes? Mennyi rá az esély?

Keress kérdéseket hasonló témákban: teherbeesés, fogamzásgátló, esemény utáni tabletta

márc. 14. 19:50  Privát üzenet  

A válaszok

Erre elég nagy esély van, mivel éppen az optimális idöpontban vagy.

Ha semmi esetre sem akartok most gyereket, akkor még ma irass fel 72 órás tablettát.

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 14. 19:54 Privát üzenet
Az esemény utáni lenne a biztos. De alapvetően nem sok esély van, hiszen nem ment el.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 14. 20:04 Privát üzenet
Nem az óvszerek hibásak, hanem nem megfelelöen használják öket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 15. 11:42 Privát üzenet
Attól még hogy töröltetted a kérdésem, igazam van. Kicsit gyanúsan sok az óvszerbaleset. Ha nem akartok gyereket, védekezzetek rendesen.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 15. 12:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetek e attól terhes ha kiszakadt a gumi de nem ment el benne a fiú és 4 nap múlva kellene megjönnie!?
Tegnap kiszakadt a gumi màsodik lökèsnèl vettem èszre azzonal ki is vettem màsikat vettem fel lehet gond ebből?
27-én Hétfőn kiszakadt a gumi a párom elment.29- én Szerdán sürgősségi fogamzásgátlót vettem be (ellaone). Ma kellene megjonne de késik (szept9) Csináltam tesztet de negatív lett Kellene aggódnom?
Kiszakadt a gumi de nem ment el a baratom lehetek terhes?
Pcos+inzulinrezisztencia (kezeletlen) mellett kiszakadt a gumi menstruáció után közvetlen az első napon. Kell esemény utáni tabletta, vagy igy kevés az esély rá?
Lehet terhes a barátnőm? Akció közben kiszakadt a gumi, nem vettük észre sajnos, de időben kihúztam.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!