Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lehetek igy terhes? Van ra esely?

A baratommal ma lefekudtunk es nem elvezett el direkt es amikor kihuzta akkor azzal egyutt lecsuszott a gumi is es bennem maradt vagyis igy kivul. Van esely arra hogy az legyek? 18L

márc. 15. 19:56  Privát üzenet  

A válaszok
Nagyon minimalis esely van ra. Fugg az ovutol is. Ha nagyon nem vagy benne biztos akkor menj el esemenyutaniert. De tenyleg nagyon picike eselye van csak.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 15. 19:58 Privát üzenet
Kizárt. Ha nem élvezett el, és még védekeztetek is, honnan, miből lenne gyerek? Erre tablettát bevenni őrültség.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 15. 20:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elovaladektol se lehet? Utana ugy maradtunk hogy egyikunkon se volt semmi de nem ertunk a masikhoz

# 3/5Időpont márc. 15. 20:30 Privát üzenet
Attól hogy benned maradt a gumi nem igen lehetsz terhes. Attól ha betette gumi nélkül attól igen

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 15. 20:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tette be

# 5/5Időpont márc. 15. 20:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetek e terhes? Többi lent.
2napig véreztem enyhén nem görcsöltem aztán pozitív lett a terhességi tesztem de halvány pozitív Terhes lehetek-e?
Lehetek-e terhes?
Lehetek- e terhes? Többit lent irom.
Lehetek-e terhes?
Szerintetek terhes vagyok vagy bebeszélem magamnak?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!