Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a férj nem szeretne harmadi...

Ha a férj nem szeretne harmadik gyereket megoldás lehet, ha a feleség nem veszi be a fogamzásgátlót és azt mondja véletlenül jön a baba?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 11:38
1 2 3
 1/22 kikkina88 ***** válasza:
82%
Válláshoz tökéletes megoldás.
2019. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
99%
Ha szeretne egyedülálló 3 gyerekes anya lenni, arra nagyon jó megoldás lehet.
2019. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
A megoldás onnantól abból ered, hogy anyuka hogyan és hol tudja felnevelni egyedül a 3 gyerekét.
2019. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Senkire nem szabad rákényszeríteni valamit amit nem akar. Miért nem elég a meglévő két gyerek? Emiatt nem játszanám el a becsületem, a férjem bizalmát, és jó eséllyel a házasságomat is. Ha nem zavarna, hogy egyedül kell nevelned három gyereket akkor csináld, de én morálisan elítélendőnek tartom.
2019. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

ha kicsit érzékeny természet a férj, lehet egy válóper mellé megpróbál nemi erőszakért is feldobni (amit tervezel, az elvileg beletartozik a fogalomkörbe), bár a hatóságok magyarországon különösen tüketlenek a témában, de én az exférjednek szurkolok.

a létező legundorítóbb húzás, amit csak el tudok képzelni szx témakörben.

2019. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
És ha az apa azt mondja,hogy menjen abortuszra?
2019. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Egy jó hosszu váláshoz tökéletes megoldás. Amúgy nem. Komolyan nem ertem, mi a jo abban, ha a pasit átbaszhatja. Miert nem eleg 2 gyerek? Budos a munka?
2019. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Ma Magyarországon a nők 90%-a főállású anya akar lenni. Ki a CSOK, ki az anyagág, és kis a munka undora miatt. Nem lep meg, de nem ítélkezem. De egy már meglévő, szép családot kár lenne egy ilyen inkorrekt dologgal elrontani.
2019. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
Igen tökéletes megoldás hogy a nő megtudja milyen egyedülálló három gyerekes anyának lenni, akit gyűlöl az exférje. És tökéletes arra is hogy hogyan tegye lelki nyomorékká a harmadik gyereket, hiszen őt nem szereti az apja a másik kettőt meg igen.
2019. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen meg is érdemli, hogy kirakják az utcára! Tuti válás lenne belőle. Én csak a gyerekeket sajnálom, hogy ilyen idióta felfogású anyjuk van, mert a válás őket viseli meg a legjobban és ő nekik kell csonka családban felnőniük. Arról nem is beszélve, hogy a nem kívánt harmadik gyerek még kitaszított ember is lesz, mert érezni fogja, hogy ő itt a fölösleges személy és ő tehet mindenről.

Csak gratulálni tudok, ha a nő (gondolom magadról írtad ki a kérdést amúgy) önzősége miatt 3 gyerek életét tönkreteszi.

Amúgy meg gondolom elég jó oka van az apának, hogy nem akar harmadik gyereket.. Fel is kéne azt is tisztességesen nevelni, mindent megadni neki. 2 gyerekkel sem olyan könnyű ez, hát még hárommal! Egy értelmes ember ezeket végiggondolja.

Ja, és amúgy nem tudom mit szólna, ha cserébe kötelezné a férj abortuszra vagy lemondana az apaságáról és egy forintot se kapna a férfitól, ha jó az ügyvédje. De meg is érdemelné a nő!

Undorító ez a hozzáállás!

2019. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!