Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a doki uh látta hogy lesz...

Ha a doki uh látta hogy lesz tüszőrepedés akkor az biztos lehet? Ovu tesztem - . Clostit szedek. Tüszőrepesztő szurit nem kaptam. Volt igy már valaki? tapasztalat? Lett baba?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen nálunk is így bolt. Mindig - volt az ovu tesztem mondjuk kétszer vettem de felesleges pénzkidobásnak tarrom,jobban bízom az orvosomban. Annó keddi napon voltam és akkor nézte a tüszőt ugyanígy clostit szedtem. Mondta,hogy péntek szombat vasárnap legyünk együtt. Így is tettünk. Most itt rugdos a pocakomba a 23.hetes kislányunk :)
2019. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos ezért kell nézni a feltételezert ovu után is uh-n.
2019. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊akkor bizakodom😊😊Boldog babavárást kívánok kedves első válaszoló😊
2019. márc. 16. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam, igaz én nem szedtem semmit, de voltam egy ultrahangon, bár nem peteérés figyelés céljából, de akkor azt mondta hogy 4-5 nap múlva “húzzunk bele”. Nem csináltam ovu tesztet sem, mert még akkor kezdtünk próbálkozni. 30 nap múlva már a petezsákot és a szikhólyagot látta, azóta 18 hetes.
2019. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is clostit szedtem. Volt két szép tüszőm bal oldalon. 27*28mm és 21*22mm.

Biztos párnap különbséggel repedhettek meg, mert most 1 hét különbséggel 2 picir szive dobog a szivem alatt.

Ugyhogy drukkolok neked is hogy sikeres legyen!!

2019. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!