Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil teszt nemvárt napján...

X epil teszt nemvárt napján negatív. Volt akinek nem bizonyult elég érzékenynek ez a teszt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem esti vizeletbol kimutatta a nemvart napja az eros pozit, nekem nagyon bejott
2019. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján du nekem már egyértelmű pozi volt ez a fajta
2019. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem attól függ feltétlenül, hogy milyen a teszt érzékenysége. Ugyanis ha valaki nem terhes, akkor eleve nincs miről beszélni. A másik meg, hogy nem mindegy, hogy kinek mikor volt beágyazódása és milyen gyorsan, milyen mennyiségben termeli a hcg-t a szervezete. Lehet, hogy két azonos napon teherbe esett nő esetén sem fognak pontosan egy napon pozitívat tesztelni.

Korán teszteltél. Majd ha késik pár napja és nem jön meg a vérzésed, akkor tesztelhetsz. Addig tök felesleges!

2019. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
X epil teszt nemvárt napja után egy nappal délután még negatív volt, 2 nap múlva már pozitív.
2019. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha megvárnád hogy ténylegesen késsen? 1 fél nap semmi. De még egy nap is, mert annyit akármi miatt csúszhat. Még ha később volt beágyazódás akkor sem mutatja.
2019. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyira nehéz várni :D
2019. márc. 17. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nemtudod kivarni akkor tesztelj de ha negativ ne tegyel fel ujabb kerdest hogy vajon miert negativ...
2019. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:(
2019. márc. 17. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 12 nap - volt . 15 nap reggel lett 10p utan nagyon halvany pozi .
2019. márc. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!