Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után miért fáj a...

Menstruáció után miért fáj a derekam és miért szúr a hasam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a problémám, hogy a menstruációmnak 16-án szombaton lett vége és két napja érzem hogy a hasam alja enyhén szurkál.Különösen tegnap éreztem,hogy a hasam feszül,enyhén szúr itt-ott a petefészek körül is és a hátam is úgy fáj mint mikor közeleg a menstruáció.A vérzésem első nap közepes erősségű volt kb a második nap enyhébb tampon sem kellett a harmadik nap meg nagyon gyenge. És a menstruáció előtt egy héttel pecsételésem volt két napig. Mi lehet ez? Csak utógörcsök vagy van valami baj? Volt már valakinek ilyen? Ha igen akkor mi lett? Kérem,hogy aki nem tud normálisan válaszolni az ne is írjon! Köszönöm mindenkinek. 🙂

2019. márc. 19. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Terhes vagy.
2019. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem erre gondoltam! Vagyis nem gondoltam igazából semmire. Csak arra vagyok Kiváncsi hogy van e még valaki így. Vagy többször előfordult e már valakivel vagy csak egyszer? Terhességre azért nem gondolnék mert rendes piros vérzésem volt.
2019. márc. 19. 11:39
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Akkor miért a gyerekvállalás:terhesség kategóriába írtad ki? Miért nem a nők egészsége kategóriába???
2019. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom azért írtad bele a címszavakba a görcs, menstruáció, baba, terhesség, tünet szavakat, mert nem gondolsz terhességre, ugye? :D
2019. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oda is irtam. Azért irtam utána ide is mert tudtam, hogy itt előbb elfogják olvasni
2019. márc. 19. 11:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Illetve persze gondoltam rá,mert olvastam hasonlót. De nem erre gondoltam első sorban. Hiszen ha ezt szeretnem akkor csinalok tesztet
2019. márc. 19. 12:01
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Hat kerdezo ez meg veletlenul sem terhesseg nemtudom miert hiszi minden olyan no aki gyereket akar hogy a legy ha megcsipi azert van mert terhes. Minden tunetet annak nezel te is. Inkabb gyulladas vagy mas de nem terhesseg.
2019. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Na es hol olvastal te olyat hogy menzesz utan szurkal a has stb? Ha megvolt akkor nem lehetsz terhes, szerintem gyulladas vagy fertozes allhat a hatterben, noveremnek igy kezdodott neki be volt gyulladva a petefeszke eleg csunyan. Miert nem mensz el orvoshoz? Mi honnan szopjuk ki mi a bajod...
2019. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó erre voltam kivancsi, hogy ki mire gondol. Illetve tapasztalatokra. Akkor el is megyek orvoshoz. És Mondom mégegyszer nem első sorban a terhességre gondoltam. Én inkább cisztára, polipra vagy miomára gondoltam. Viszont az is lehet hogy semmi baj csak a menzi utó görcsei.
2019. márc. 19. 12:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért nem megyek el orvoshoz mert külföldön élek és nem merek elmenni és egyenlőre még nincs is orvosom mert még nem volt rá szükség. De most úgy latom lehet h van
2019. márc. 19. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!