Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik az a terhességi teszt...

Melyik az a terhességi teszt ami a legkorábbi eredményt is kimutatja?

Figyelt kérdés

Normál esetben tudnék várni, hogy késni fog-e, viszont erős immunszupresszánst(Sandimmun-t) szedek gyógyíthatatlan betegségem miatt.

A dokim azt mondta, hogy babatervezés idejére is már le kell állítani, ha meg csak véletlen sikerül úgy, akkor azonnal abba kellene hagynom a gyógyszert. Ezért is érdekel, hogy melyik a legkorábbi, mert ha véletlen úgy alakul, akkor abbahagyom.

Na most pont ovuláció (legalábbis a naptár szerinti ovu) előtt 1 nappal voltunk együtt és kiszakadt a gumi.

Esemény utáni tablettán nem is gondolkoztunk, mert csak felborítaná az egész betegségem.


Igazából párommal úgy beszéltük, hogy 1 év múlva egyébként is elkezdtük volna a babaprojektet, de ha most úgy alakulna sem lenne baj. :)



2019. márc. 21. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ptedictor Early, sokan írták, hogy téves pozit is mutat, nekem bejött 2x is, hol jársz a ciklusodban?
2019. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

6. dpo, 8 nap múlva lenne esedékes :)

köszi a válaszod egyébként.

2019. márc. 21. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok! ;)
2019. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvastam egy Viola nevu tesztrol, ami allitolag 5-os erzekenysegu
2019. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

10-es érzékenységű tesztet kell keresni, de legkorábban egy hét múlva az is.

Ennyire korán még semmi, hisz még semmi sem történt, a beágyazódás meg sem kezdődött..

2019. márc. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Predictor early nekem 11. dpo-n halvány pozi lett!
2019. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindnekinek ment a zöld kéz :)
2019. márc. 26. 08:39
 8/8 AkireM ***** válasza:
Szia mi lett vegul? Enis predictort vettem 11 napon szep pozi lett :)
2019. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!