Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tünetekkel lehet esély...

Ilyen tünetekkel lehet esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Lassan két napot késik a menszim, mert tegnap kellett volna legyen, de eddig még semmi jele. Hasam sem fáj. De kb egy hete fájnak a mellbimbóim, a jobb oldali jobban, na de kibírhatóan. Az arcomon pedig kijött egy szokatlanul nagy pattanas, meg egy kisebb. Az államon is van több, de ott máskor is szokott lenni.

Három napja pedig olyan feszült vagyok, kedvetlen.

Vajon ilyen tünetekkel lehetek terhes? Tudom tesztet kell csinálni, de még várok egy hetet. Csak kíváncsi vagyok, hogy mással volt e hasonló?



2019. márc. 21. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Nem... ilyen, hogy két napot késett a menzesze még soha senki mással nem történt, csak veled.
2019. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális választ várok, nem kérek beszólást
2019. márc. 21. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Normális választ az egyéb kérdésekben?

Vajon miért nem a helyére tetted?

Azon kívül csak a lényeget nem írtad le: mikor dugtak védekezés nélkül?

2019. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...és még mindig nem írtad le, hogy mikor dugtak.
2019. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!