Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már pozitívnak számít?...

Ez már pozitívnak számít? (ovulációs teszt)

Figyelt kérdés

Mindegyik másik nap készült, a legalsó a mai. Ezt már lehet pozitívnak venni vagy még sötétedik?


[link]



2019. márc. 21. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mar pozitiv
2019. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem pozitív, nekem ugyanez a teszt így nézett ki mikor pozitív lett:

[link]

2019. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek nem egyforma erősségű teszt kell.

Ha mára halványabb akkor választ ad, de ha erős akkor mai nap folyamán van az lh csúcs.

2019. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


És most akkor mi van? :)

Az aznapi erősebb teszt után még csináltam tegnap, az halványabb, de a mai megint sokkal erősebb. Erről mi a véleményetek?

2019. márc. 23. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?
2019. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Augusztusban hagytam abba a fogamzásgátlót, utána picit rendszertlen volt, de kb 33-35 napra állt be aztán.

Viszont február elején terhes lettem, ami aztán kb 4 hetesen spontán távozott, nem kellett műszeresen befejezni (március elsején voltam a nőgyógyásznál, akkor uh-n megnézte hogy nem maradt semmi és tesztet is csináltam nála ami már negatív lett).

Azóta nem jött meg.

2019. márc. 24. 09:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még nincs peteeresed. Szerintem meg kellene várni, amíg megjön, utána tudsz következtetni hogy hányadik ciklusnapon vagy. Legyetek együtt ahogy jol esik, de lehet hogy kell idő a szervezetednek. Lehet hogy csak 1 hét múlva lesz ovuláció ezt nehéz lenne megjósolni
2019. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ (meg az előzőeket is persze!) sose azért vagyunk csak együtt mert esetleg a teszt valamit mutat :) nem is amiatt kérdeztem, hanem mert összezavart. Ha nem peteérést mutat, akkor viszont miért van az hogy egyszer erősebb, majd halványabb majd két nap múlva megint erős?


[link]

2019. márc. 24. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Az LH teszt soha nem mutatja ki a peteérést!!!

Ez csak az LH CSÚCSOT mutatja, az hogy történt - e ovuláció csak ultrahanggal vagy hőmérőzéssel lehet nyomonkövetni.

A szervezeted inkább most csak próbálkozik ezzel.

2019. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!