Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek így is?

Teherbe eshetek így is?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Decemberben házasodtunk össze a párommal és szeretnénk egy kisbabát,de picit zavar, hogy ennyi próbálkozás után semmi...

Voltam orvosnál gyulladás

és fehér folyás voltt arra kaptam gyógyszert,de nem sokat segített.

A doki is egy bunkó volt és semmi magyarázatot nem kaptam tőle egyik kérdésemre sem.

Szerintetek össze függ a 2?

Vagy gyulladás melett is sikerülhet a baba?



#teherbeesés #gyulladás/megfázás #úgyis sikerülhet
2019. márc. 22. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk.
2019. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben masik orvost keresnek! Lehet a gyulladas,lehet akar mas is. Tobb szem tobbet lat szoktak ugye mondani.
2019. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Felmérések egy másik orvost mindenképp, csak őt ajánlották rengetegen és azt hittem H jó lesz..de hát remélem mással szerencsésebb leszek
2019. márc. 22. 23:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mi okozza a gyulladást és pontosan hol. Ezt nem mondta el az orvosod csak felírt egy gyógyszert? Mert akkor tényleg keress másikat.

Az "ennyi próbálkozás" mit jelent? Mennyi ideje nem jön össze?

2019. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Úgy volt,hogy decemberben össze házasodtunk és még szűz voltam.

Januárban 15napig volt mestruáciom.

Aztán fehér folyás.

Elmentem és elmontam, hogy mien bolt a ciklusom..erre annyit mondott H mivan akkor?

Ht nem szóltam én..

Aztán kérdezgették tőle dolgokat,de választ nem kaptam..

Oda ment az asszisztenshez, mondta, hogy gyulladás és írja fel ezt meg ezt és elment...

A nővérke mondott annyit,hogy gyulladás és hogy elmúlik hamar a folyás...

4 hónapja probálkozunk többnyire 2-3 naponta..

2019. márc. 22. 23:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap próbálkozás az még semmi..
2019. márc. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Szűz voltál? Hány éves vagy?
2019. márc. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4 hónap.. Az orvost 1 év után “érdekli” ha nem jön a baba, akkor szokott kivizsgálni. Bár hazudhatod, hogy több, mint 1 éve próbálkoztok, de felesleges, mert az emberek nagy része (aki nem védekezik, és jókor van együtt) 1 éven belül állapotos lesz.. Inkább hőmérőzzél meg lh tesztelj első körben.

Mi 2016 augusztusa óta próbálkozunk :D

2019. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A heti 2-3 alkalom nem túl sok.

Bizonyítottan több és magasabb számban tartalmat az ondó fehérjét és aktív spermát, minél többször ürül ki. Például a második menetben is már aktívabbak a spermák és magasabb számúak és fehérjetartalmúak, mint az első menetben, ha mondjuk mindössze csak 2 óra telt el.

Ha napok telnek el, akkor a herében addig csak pusztulnak a spermiumok, ha nem ürülnek ki, szóval kevesebb is a megtermékenyítésre megfelelő.

Nyilván így is elég nagy az esély, de azért ez is számíthat.

2019. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, nemsokara töltöm a 20at :)


Nagyon szurkolok neked H sikerüljön..2016ota gondolom mien nehéz lehet, de kitartás. Teljes szívből kívánom H teljesuljon végre a vágyás és állapotos legyél :)


Ht ezekről nem tudok sokat és nem is igazan értek hozzá, se a homerozeshez H mikor kellene megvaltoznia stb..de utána járok 😊

2019. márc. 24. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!