Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem után fájó, feszülő méh?

Inszem után fájó, feszülő méh?

Figyelt kérdés
Tegnap volt inszeminaciom és azóta alig tudok kiegyenesedni, úgy feszít a méhem. Volt valakinek hasonló panasza?

2019. márc. 23. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Nekem ma volt a 3., az előzőeknél is fájdogált, de ma különösen vacak.

Te jobban vagy azóta?

2019. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de vasárnap meg be is lázasodtam (38,5c). Pénteken du.volt az inszem, aznap és szombaton nem is tudtam kiegyenesedni, vasárnap lázam volt és hétfőre minden ok.. Azóta sem tudom hova tenni, de a legrosszabb, h.a doki se... Nálatok mi vt az ok az inszemre?
2019. márc. 28. 22:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves Elso! Jobban lettel azota? Mikor tesztelsz?
2019. márc. 30. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen jobban, csak mellfeszülés van. Április 11.-én kell mennem vérvételre, talán kibírom addig, hogy ne teszteljek itthon. Veled mizujs?
2019. ápr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nalam ma reggel volt 12dpo-n egy teljesen negativ teszt ugyhogy en leirtam ezt a honapot, innen mar nem lesz pozitiv sajnos.

Keszulunk lelekben a masodik inszemre.

Elvileg az eselyeinknek javulniuk kell, mivel a ferjem csak masfel honapja szedte a Profertilt az elso inszemkor, a teljes kura 3honapos.

Ez volt a 8.sikertelen honapunk, ugyhogy meg nem probalkozunk egy eve, csak augusztus ota, de nekem iszonyu hosszunak tunik :)

2019. ápr. 4. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Még teljesen ne add fel, a 12. nap környékén fejeződik csak be a beágyazódás! A 14. napon nem tudsz elmenni egy hcg vérvételre? Az mutatná meg 100%-ig biztosan, hogy sikerült-e.. Tudom, hogy rossz, de tarts ki. A 8 hónap tényleg nem vészes, és jó úton vagytok, sikerülni fog! Én 6 sikertelen évvel a hátam mögött bíztatlak. Sokszor pokoli érzés, főleg, mikor sorra szülnek a barátnőid, de én mindig arra gondolok, hogy ez idő alatt mennyi jó dolog történt velem, mennyi olyan helyre eljutottunk, ahova lehet, hogy nem mentünk volna, ha babánk van. Lett egy szupi munkehelyem, új barátok, és ami a legfontosabb: a Férjemmel való -babatervezés előtt is szuper- kapcsolatunkat talán még jobban összekovácsolta.

Csak pozitívan! 😉 (Első voltam)

2019. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a biztatast, 6ev? Huha, nemsemmi, orulok, hogy tudsz pozitivan hozzaallni. Kiderult az oka a sikertelensegnek, vagy megmagyarazhatatlan? Sajnos keves olyan eset van, hogy 12nap utan fordul pozitivra, meg nem hagyom abba az Utrot, de kezdem felkesziteni magunkat az aprilis korre.

Nekem is szuper ferjem van szerencsere, mi ugyan mar kiutaztuk magunkat, addig nem is probalkoztunk, ugyhogy mostanra mar nagyon keszen allunk, majdcsak sikerül mar:)

2019. ápr. 4. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!