Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

A duphaston tabletta szedése alatt mikor jött meg a menstuációtok? Lehet ez terhesség ha 10. napja szedem és még semmi?

2 hetet késett a menstruációm, elmentem nőgyógyászhoz és rájött, ho még csak akkor van peteérésem( nemtudta pont tart-e még vagy nemrég lett vége) hazaértem és szeretkeztünk a férjemmel (csak 1 alkalom volt). Ez 15.én volt.Úgy mondta a doki 10 napig jelentkeznie kell a nemvártnak. Ma van a 10 nap, tegnap olyan erzesem volt, hogy megjott de nem. Lehet ez terhesség? Nagyon örülnénk neki, de nem merem bele élni magam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, Duphaston

márc. 24. 08:02  Privát üzenet  

A válaszok
Mire kell duphastont szedned? Nekem akkor irtak fel, amikor missed ab utan sokaig nem jott meg, 5 napig kellett szedjem, hogy meginditsa a mensit (ezalatt szinte kibirhatatlan pms tuneteim voltak). Ugy tudom, amig szeded, addig nem fog megjonni, csak miutan abbahagyod.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont márc. 24. 09:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is missed ab után vagyok. De aztán már egyszer megjött, pont egy hónapra vetélés után. És most újra március 7 kellett volna megjönnie, de nem jött. Azért adta az orvosom a tabit. Azt mondta 10 napon belül megjön. És semmi. Már nem szedem. Este vettem be az utolsót. De ez már a 11. nap

# 2/10Időpont márc. 25. 09:14 Privát üzenet
Fiatallányka nevű felhasználó válasza:

Az egyik barátnőm szinte ugyanígy járt.Missed ab után mindkét hónapban kapott duphastont,de a 2. hónapban azzal sem jött meg neki.Rábeszéltük, hogy csináljon egy tesztet, most 16 hetes.

Remélem Neked is összejött! :)

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont márc. 25. 09:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is remélem, de nem merem bele élni magam. Várok még pár napot, hétvégén tesztelek ha addig se jön meg.

# 4/10Időpont márc. 25. 11:14 Privát üzenet

Nagyon drukkolok, írj majd!

# 5/10Időpont márc. 25. 11:16 Privát üzenet
Elso vagyok ismet. Miutan beszedtem az osszeset, ra kb egy hetre jott meg. Persze ha sokaig nem jelentkezik,erdemes egy tesztet csinalnod :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont márc. 25. 12:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már 3-4 napja fáj az alhasam mintha meg akarna jönni, de nem jön. Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok :) mindenféle képpen megírom mi lett belölle

# 7/10Időpont márc. 25. 13:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma megjött a nemvárt, úgyhogy sajna nem vagyok babás :( Talán majd legkozelebb

# 8/10Időpont márc. 27. 21:14 Privát üzenet

Nagyon sajnálom.

Sok sikert a következő hónaphoz! ☺️

# 9/10Időpont márc. 27. 21:56 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) reméljük április lesz a mi hónapunk

# 10/10Időpont márc. 28. 08:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A MISSEE fogamzásgátló tablettától van, aki teherbe esett? Aki nem esett teherbe.
Esemény utáni tabletta után egy hat napra rá jelentkezett vérzés. Az még normális?
2hete késik a menstruáciom,2 negatív tesztem is van (X-epil).7 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését. Eddig mindig 35 napra jött. Járt már így valaki és mégis...
Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után mennyivel estetek teherbe?
Szerintetek kéne tabletta?
Vennétek be esemény utáni tablettát ebben az esetben?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!