Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés
A párommal nem szoktunk védekezni, csak megszakítással, eddig az évek során sosem lettem terhes, bár többször is voltak olyan tüneteim amik arra utaltak, de nem lett semmi. Most nagyon feszül alul a hasam meg néha nyomós szúrós érzésem van, meg erős fehér folyásom. Pont a ciklusom közepén vagyok, voltak együttléteink, de nem tudom, hogy most ez mi lehet.
2019. márc. 24. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem utal terhességre.
2019. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Akármire utalhat. Peteérés tünetei lehetnek dettó olyanok mintha terhes lennél. Csinálj tesztet. ÉS a megszakításos védekezés nem védekezés. Lehet hogy sose volt baj eddig, (valszeg valamelyikőtöknek csökkent fogamzóképessége van) de lehet hogy egyszer csak terhes leszel, pl most. Akkor mit csinálsz?
2019. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
2 bocs, de ez hülyeség, ha a pasi ki tudja venni, akkor nem esik teherbe a nő, 10 évig védekeztem megszakítással, 2 hónap alatt lettem terhes, amikor akartuk és élesben csináltuk, ott lesz gyerek megszakítás mellett, ahol nem tudja időben kivenni a férfi.
2019. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Ahogy a 3as valaszolo mondja, mi is hasonlo helyzetben vagyunk. Az utobbi 15 evben megszakitassal vedekezunk es a masodik eles honapban sikerult a baba nalunk is. A ferjem spermiogramm eredmenye olyan tokeletes 44 eves letere hogy az orvos csak pislogot.

Szoval az a pasi 2es valaszolo aki ismeri a testet es tudja kontrolalni az megszakitasal nem ejt teherbe. Es nem azert mert nem lenne kepes ra vagy a novel van baj.

Kerdezo te most valoszinuleg a peteerest erzed.

2019. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés. Ha volt két hete menzeszed akkor nem vagy terhes. Még...
2019. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg a ti elképzelésetek sem tökéletes. :) Van aki előváladéktól esett teherbe. Nem is kevesen és nem is kevés abortusz lett belőle. És neeeem, nem úgy hogy épp akkor vette ki mielőtt elélvezett, hanem úgy dugtak hogy nem védekeztek, a pasi még közelében sem volt az elélvezésnek, a csaj mégis úgy maradt. :) Azért mert egyesek állítanak valamit, vagy egyeseknek van pozitív példája, az még semmit nem jelent. :) Mint a pharmatex, valaki 10 évig használta, valaki az első hónapban terhes lesz tőle. És nem, nem mindenki retardált, egyszerűen ez csak nem biztos módszer. De legalább használnak valamit. :D

Az aki megszakítással védekezik, az nem védekezik. Az hogy vannak akiknek beválik, hát egészségetekre. Örülök hogy nektek ez így működik. De sajnos többsége annak aki így védekezik megy abortuszra. Az is jó buli ám. :)

2019. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
6 az szokott megszakítással védekezni, akinek nem gond ha terhesség lesz belőle, meg persze a tudatlan tinik, nem a legjobb módszer, de jelentősen befolyásolja a teherbeesés esélyét.
2019. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
3 as baromira rosszul tudod! Attól h te nem lettél terhes 10 év alatt más még lehet. Évekig mi is megszakítással voltunk, nem lett baba, csakis akkor amikor élesbe ment. Gyerek 9 hónapos volt, pozitívat teszteltem. Ugyanígy megszakítással. Igaz a baba nem maradt meg, de én azóta tablettát szedek. Én úgy gondoltam nem leszek így terhes úgyse, és mégis!
2019. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!