Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tapasztalt már hasonlót?...

Dorka030 kérdése:

Ki tapasztalt már hasonlót? Nem tudom mire vélni, aki járt hasonló cipőben, legyen kedves megosztani a saját tapasztalatait.

Figyelt kérdés
30 éves elmúltam, több éve nem szedek fogamzásgátlót, emellett is viszonylag rendszeres(25-28), bár fájdalmas ciklusaim voltak Mindig. Orvos szerint semmi probléma, bár sosem estem teherbe, akárhányszor próbálkoztunk. Most viszont 19re vártam a mensim, és még mindig semmi, iszonyatos mellfajdalom, főleg oldalt, mellette folyamatos alhasi tompa fájdalom. 33 napra csináltam tesztet, egyértelmű negatív, viszont a tüneteim nem múlnak, sőt..... Kiegészítőnek sorolnám a derekfajdalmat, és ma már a gyomrom is rosszalkodik. 2 napja átlátszó, vízszerű folyás. Pms-től szenvedek évek óta, így most is azt gondoltam az jelentkezik már így előre, de ez tart egy hete, mensi sehol. Nagyon érzékeny tesztet vettem, de elbizonytalanodtam. Várjak még, vagy egyértelműen terhesség csak még nem mutatja a teszt? Köszönöm előre is a válaszokat!
2019. márc. 24. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

5 napos késésnél azért a legtöbb esetben már mutatja a teszt.

A tünetek pedig simán legetnek mensi tünetek is.

2 nap múlva tesztelj ha mégse jönne meg addig

2019. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket a tuneteket produkaltam, bar rendszertelen a mensim. Egy veteles utan szedtem 2 honapig fogamzasgatlot, utana nem akart megjonni, pms tunetek kinoztak, a melleimhez hozza sem lehetett erni, a tesztek mind negativak lettek. 45 napra megjott vegul, hatalmas verrogok tavoztak elso ket napon. Ha ez a ciklus is igy alakul, visszamegyek az orvoshoz.
2019. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, csak később fog megjonni. A legtöbb teszt már a 3 hetes terhesseget is biztonsággal kimutatja.
2019. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Holnap tesztelek még egyet, bár én sem hiszem hogy az lennék. Viszont orvoshoz elmegyek, mert ilyen fájdalmam nem igen volt még, pedig minden hónapban fáj..... Egy kivizsgálás nem fog ártani. Még ma sem jött meg, de már ülni is fáj, a hasam alja tompán egész nap. Ez nem normális.
2019. márc. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!