Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan mintha folyna, de mégsem?

Olyan mintha folyna, de mégsem?

Figyelt kérdés

Már egy hete késik a mensim, második és negyedik napon volt két negatív tesztem. Nőgyógyász mondta, hoy várjak még, mert a tüneteim (feszülő cickók, kimaradó mensi, megnövekedett méhfal) alapján is az igazolható, hogy lehet baba a dologban, ami későn fogant, de persze az is lehet, hogy szimpla késés. Még nem akartam tesztelni, mert úgy gondoltam megvárom az egy hetet (nagyon nehéz volt, mert már várnak a tesztek😅)


Ma szinte egész nap olyan érzésem volt, mintha folyna valami. Azt hittem mindig, hogy megjött, de semmi. És mindig ez az érzés van odalent. Volt már valakinek hasonló?

Kérlek osszátok meg velem a tapasztalatokat, akkor is ha negatív vagy pozitív!!

Előre koszonom!!😊


2019. márc. 24. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet valamilyen fertőzésed? Ez megmagyarázná a bő folyást és a menzesz kimaradását is.
2019. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsen folyásom, csak olyan érzés mintha lenne. De a doki vett kenetet is, azt mondta minden rendben van.
2019. márc. 25. 06:12
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

A nagyobb fiamnál volt ez. Tisztán emlékszem, hogy kb orankent néztem, hogy megjott, mert gorcsoltem is. De semmi nem volt, na akkor kezdtem gyanakodni, hogy ez lehet, hogy baba lesz. Azota 6 éves lett a fiam.

Érdekes, mert a kisebbnél, nem volt ilyen. Voltak premens tüneteim, es jött hozzá a hátfájás, de akkor nem volt ez a folyásérzés.

2019. márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet :)
2019. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!