Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött az 5. megvonásos...

Ha megjött az 5. megvonásos vérzés is rendben és időben egy gikszeres tablettaszedéses aktus után, akkor ugye biztosan nincs terhesség?

Figyelt kérdés

Még november 11-én volt egy olyan aktusom a ciklus 5.napján (5.tablettánál-Diane),amely előtt véleltenül 8 napos szünetet tartottam, illetve a 6.tablettát nem tudtam 12 órán belül, csak 13-mon belül pótolni.


Előtte október hónapban véletlenül teljesen rendesen, bármiféle gond nélkül szedtem: augusztusban és szeptemberben viszont 1 héttel előre kellett hoznom a szüneteket, tehát mindkét hónapban 14-15 tablettát szedtem be.

Augusztusban mandulaműtét utáni torokvérzés miatt( artériás vérzés volt, trafót is kaptam utána), szeptemberben pedig egy másik,kisebb műtétem volt. Szigorúan 7 napos szüneteket tartottam, egy nappal sem többet, utána rögtön kezdtem az új levelet.


Sajnos OCD-s vagyok, és járok is pszichológushoz, ezért lehet,hogy beképzelem, főleg úgy,hogy nem hiszek az olyan bugyuta műsoroknak, mint a ,,Nem tudtam,hogy terhes vagyok", és hasonló hatásvadász dolgoknak.


A novemberi aktus óta(azóta sem volt több egyetlenegy alkalommal sem) már rendben az 5.megvonásos vérzésem jött meg, ha terhes lennék, lassan 21 hetes lennék. Ugye ha az alhasi tájon kívül nincs hasam, illetve figyelembe véve a vérzéseket, nem lehetek terhes?


Tényleg nagyon szégyellem magam,hogy kérdést írok ki erről, de elég erős OCD-m van, és lehet,hogy ezt is csak beképzelem, de egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog.



2019. márc. 25. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
vérzés = nincs terhesség. Jó lenne ha megtanulnátok végre.
2019. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
nyilván nem vagy terhes, de csinálj tesztet, hátha az megnyugtat. Ha nem, menj el nőgyógyászhoz, hátha az megnyugtat... DE nem vagy terhes, nyugi.
2019. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

1!


Terhesség alatt is előfordulhat hüvelyi vérzés a menstruáció időszakában. Jok lenne ha megtanulnád végre.


Kérdező, 5 hónap alatt azért már érezted volna a babát mozogni, változott volna a tested, amit 99,9%ban észrevesz egy nő. De ha ennyire aggódsz, akkor miért nem csinálsz tesztet?

2019. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha van is terhesség, a vérzés sosem jelent jót. Persze minimális pecsételés az más. De intenzív vérzéskor vagy nincs terhesség, vagy méhen kívüli. De öt hónapig kétlem, hogy a kérdező hordana egy méhen kívüli terhességet! Jártam biológia órára, és tudom, hogy nem terhes a kérdező. De ha van felesleges pénze, nyugodtan szórja el tesztekre.
2019. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyellni kell magadat,hanem csinálni kellett volna már az elején egy terhességi tesztet és akkor nem kellett volna végigizgulni hónapokat.
2019. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!