Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői ovu lehet vagy ebben a...

Késői ovu lehet vagy ebben a hónapban nem is lesz?

Figyelt kérdés

Szép napot nektek.:)


Ovutesztelek már 5.hónapja, minden hónapban 14-16.nap közöttre esett az ovum (Lh teszt, nyák, hasfájás..)

Ebben a hónapban már 21.napon vagyok, de még mindig semmi. Tesztjeim, háát.. Hogy fogalmazzak... Erős negatívak(?)

Az első 3 hónapban full nega volt mindig, 2-3 nap alatt változott csíkleugrós pozitívvá


Előző hónapban már fura volt, mert 6 nap alatt lett pozi (mármint a full halvány negatívtól a poziig, 5 napig volt "erős negatív", azaz a második csík is erős volt, de még nem számít pozinak)


Ebben a hónapban még mindig sehok egy pozi teszt, tegnap csináltam meg a 8.erős negy tesztem...


Ti jártatok így? Volt peteérés?

Mitől lehet ilyen goddzú ideig ez a megemelkedett lh szint, ami még nem csinál pozi tesztet?


Bocsi, ha nagyon összevissza írtam, csak kicsit meg vagyok ijedve és lepődve... :(


Köszönöm előre is a válaszokat:)



2019. márc. 26. 06:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Erős nega tesztem*
2019. márc. 26. 06:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Megmutatnád a tesztjeidet?


Nekem erősödés nélkül lett az abszolút negatívbol csíkleugrós

2019. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tarolgattam mind a 10 dbot a honapbol. Tegnap dobta ki, az utolsot hagytam meg viszonyitasi alapnak. Pont ez az, hogy eddig nekem is ugy volt hogy full negabol csikleugros


Elozo honapban lassan erosodos volt, aztan hirtelen nega (16.nap)

Ebben a honapban mar a 21.napon vagyok de egy bizonyos erossegnel megallt. Ha gondolod hazamegyek es feltoltom, de csak a mai lesz, a tegnapi meg az azelotti


Megprobalom felrakni, eddig egyszer sem sikerult😂😂

2019. márc. 26. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!