Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen korai terhesség...

Kinek milyen korai terhesség tünete volt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen kérdés van , de friss tapasztalatok érdekelnek.

Köszönöm!



2019. márc. 26. 09:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Friss? Miért, szeritned mások lettek a korai terhestünetek 2019-ben,mint 2017-ben vagy 18-ban? :D

Amúgy kérdésedre a válasz, az hogy semilyen tünet nem volt, nem jött meg.

2019. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Nekem elég friss, pénteken teszteltem pozitívat. Azóta görcsöl a hasam, a melleim nem férnek bele a melltartóba és nagyobbak lettek a bimbóim. Ezeken kívül minden ugyanolyan. :)

Veled mi a helyzet?

2019. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
41%

Friss tapasztalat 😂🤦🏼‍♀️🙄

Miért , aki két éve volt terhes, az már nem érvényes ?

2019. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves mindenkitől aki válaszolt, köszönöm szépen!

A friss alatt azt értettem, hogy akivel nemrég történt meg ez a csoda az miket élt át, miket érzett. Nem biztos, hogy aki 2 éve volt terhes az mindenre emlékszik, ugyebár?! Nem kell mindenbe belekötni. Sokkal boldogabb életetek lesz úgy! 🥰

2019. márc. 26. 10:23
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Szagérzékenység volt az első tünet, illetve a mellbimbóm besötétedett. Néha megszédültem, de émelygés csak kB. 7. Héten kezdődött.
2019. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

En most vagyok 8hetes, szoval eleg friss az elmeny es meg tart is.

De a legkorabbi tunetem az mar a 9dpon jellentkezett. A melleim kokemenyek voltak es sokkal jobban fajtak mint maskor, menstruacio elott. Aztan ahogy teltek a napok, a nemvartig jott a tobbi tunet szagerzekenyseg, szedules, faradekonysag.

2019. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
6 hkm. vagyok. Nem jött meg a mensim, és erős a hasszurka a méhem körül. A bimbóim érzékenyek.
2019. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!🥰
2019. márc. 26. 11:23
 9/27 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Zabáltam a savlekötőt pedig nem vagyok gyomorégős meg a melleim érzékenyek voltak aztan.múlthét pénteken pozitívat teszteltem :D és azóta is zabálom a savlekötőt amúgy ehhez társúlt még a has és petefészek szurka
2019. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A hasszúrkát mikor kezdted érezni? A nemvárt előtt ? Hányadik dpon? Már ha tudod 😀
2019. márc. 26. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!