Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Februári menstruációm után pár nappal elvesztettem a szüzességem,majd márciusban is többször együtt voltam barátommal.

Minden egyes alkalommal védekeztünk,és az óvszert megszakítással alkalmaztuk,mindenketten kezdők vagyunk,ez az indok.

Fáj a mellem pár napja és a fejem is,és ma 1 hete hogy késik.

Lányok,tapasztalat?ötlet?

Vennem kéne tesztet?



2019. márc. 27. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően az, hogy elvesztetted a szüzességed, indokolhatna némi késést. Ez normális.

A párod csak akkor húzott óvszert, mikor már elélvezni készült? Mert akkor lehetsz terhes, hiába nem élvezett beléd közvetlenül, az előváladéktól is teherbe lehet esni, mivel tartalmazhat spermát. Legbiztosabb, ha veszel egy tesztet .

2019. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat,lehet hülyén fogalmaztam kicsit.

Tehát az elejétől a végéig rajta volt az óvszer,de mikor elment volna,kihúzta,és úgy.(persze ekkor is volt óvszer)

2019. márc. 27. 18:09
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Akkor is terhes vagy!
2019. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd,kérlek?:) Ezt miből gondolod,stb
2019. márc. 27. 18:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból arra következtetek, hogy fiatal vagy. Ha még nem állt be rendesen a cikluson (időre jön meg minden hónapban), akkor előfordulhat ilyen. Nekem 16 évesen volt olyan hogy ki is maradt 1 hónap.

Azért ha nem ellenőriztétek, hogy kiszakadt-e a gumi, jobb ha csinálsz egy tesztet, de nagyon kicsi az esélye.

2019. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Várj,ezt nem értem,akkor rendszertelen ha pontosan mindig ugyanakkor jön?

Mert nekem nagyon pontosan jön minden hónapban,először életemben most késik.

ellenőriztük vízzel,szinte mindig,de a gumit is simán.

2019. márc. 27. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem. Mondjuk ha elejétől rajta van, felesleges kihúzni, de így már érthető mire gondoltál.

Simán a szüzesség elvesztése miatt késik szerintem. Ha nagyon akarod, csinálj tesztet, de nem fontos. Esetleg nem ért sok stressz mostanában? Nem kaptál el valamit máshol? Ezek is befolyásolhatják.

2019. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát stresszes vagyok suli miatt eléggé,és beteg voltam,tehát köhögtem nagyon csúnyán,ilyenek :)
2019. márc. 27. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek biztosan nem vagy terhes. Ez elég nagy dolog a szervezetednek. Szerintem ezért késik. Bár lehet azóta már meg is jött ;)
2019. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,meg is jött nem sokkal utána,hogy írtatok.:)
2019. ápr. 7. 11:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!