Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális teszt 2-3...

Clearblue digitális teszt 2-3 hét?

Figyelt kérdés

5 napja késik, sima tesztek alapján babás vagyok, viszont kíváncsi lennék, melyik együttlétből foanhatott.

19 napja volt a peteérés szerintem, amikorra saccolnám a dolgot, de 14 napja is együtt voltunk a párommal és akár egy extra peteéréssel lehetett akkor is, bár nem hinném, de erre szeretnék rájönni.

Viszont, ha a teszt mondjuk 2-3 hetet fog kiírni, akkornem leszek előrébb, mert mindkét alkalom ezen belül van.

Ti h tesztelnétek?



2019. márc. 28. 06:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
1: nincs extra peteérés... 1 van, ami lehet korábban vagy krsőbb.... 2: 5 nap különbsèggel a doki sem tudja megmondani. 3: Ha megcsaltad a párod és ezèrt fontos, akkor a gyerek megszületéséig várnid kell.
2019. márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak emiatt tesztelnel ezzel a teszttel, akkor teljesen felesleges, mert egyreszt tenyleg mindketto (14 es 19 nap) mar a 2-3-as tartomamyba esik, masreszt mert ez a teszt abban nagyon megbizhato, hogy a terhesseget jelzi, de a hetek kijelzese mar nem annyira.

Annak idejen olvastam valami statisztikat rola, ha jol emlekszem az 1-2-es eredmeny az esetek otvenpar szazalekaban volt valos, a 2-3-as pedig 70%-ban.

Szoval nem epp egy svajci ora ez a funkcio rajta, ami normalis, mert igen nagy kulonbsegek lehetnek a hcg termelodeseben egyenileg.


Amugy elvileg meg a 14. napibol is osszejohetett a 19. napi peteeressel egyutt is, mert 3-4 napig vigan eletkepesek a spermak, de akar 5-6 napig is birhatjak bent a petere “varva”.


Gratulalok a terhesseghez. Ha erre vagy kivancsi, akkor esetleg az elso teimeszteri embrionalis meretekbol lehet szamolgatni, de abbol is csak akkor, ha pontosan mernek.

2019. márc. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Dehogy csaltam meg a párom. Csak kíváncsi lennék, ennyi. A szülésnél nagyon sokat számít 4 nap, higyjétek el! Az kisfiam születése óta tudom.
2019. márc. 28. 08:55
 4/17 A kérdező kommentje:
Amúgy van olyan, h két peteérés van egy hónapban. Olvasd utána! ☺️ Hát akkormarad az ultrahangos vizsgálat. Az még odébb van, de kíváncsi leszek. 😊
2019. márc. 28. 08:57
 5/17 anonim ***** válasza:

En direkt esobbi datumot mondok az utolso menzesznel amiatt, amit irsz. Igen, nagyonis szamit, Honvedban 40. hetre mar inditanak, menzesz szerint 40 het 4 napra szuletett a babam, uh szerint 39 het 5 napra, az orvosom szerencsere az utobbit vette figyelembe, azota tudom, hogy mazlim volt. Gondolkodas nelkul rahazudnek akar 1-2 hetet is, max. a 12 hetes ultrahangon a nagy elteres miatt a z uh-s meretek alapjan irnanak ki. 42 hetig nornalis a varandossag hossza, szoval 2 hetet rahazudni siman belefer. Ha korabban jon, ugyis a sulyat meg a 12. hetes uh-t fogjak nezni.


En lh-teszteltem, a 16. napon erosebb volt a tesztcsik, mint a kontroll, a 17. napon kb. egyforma, ugyhogy a 16-19. nap kozott foganhatott. En a 17.-et vettem alapul, mert mar a 27. napon extrahalvany, de lathato pozitiv lett, illetve mar a 26.-on is, de azt nagyitoval kellett szinte keresgelni, hogy latszodjon. A 28. napon mar lathato pozitiv lett, a 34. napon 2-3 hetet mutatott a Clearblue, ezek miatt en a 17.-re gondolok, ebbol visszaszamoltam 2 hetet, hozzaadtam 4 napot, es ezt a datumot fogom bediktalni az orvosnal utolso menzesznek,igyis nyerek plusz 4 napot (ez is fontos nekem, es ennyi nap elteressel valoszinuleg a menzeszt fogja figyelembe venni) de mondom, ha tudnam, hogy a menzesz alapjan nez biztosan, akkor siman a fogantatas idejet bekamuznak utolso menzesznek. Amugy jogod van az inditast, de igazabol barmilyen vizsgalatot visszautasitani.

2019. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolso kommentre kiegeszites: a genetikai ultrahangokon is jobban elkerulheto szerintem a paraztatas, ha mar nagyobb meretu a baba a menzeszhez kepest. Az 1-2 hetes menzeszrahazudas csak abban az esetben nem rejt kockazatot, ha korhazban szulsz mindenkeppen, otthonszules eseten nem mondanek ennyivel tobbet, mert azt jelenleg csak a 37-41. het kozott vallalhatjak.
2019. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Amúgy van olyan, h két peteérés van egy hónapban. "

Igen van,de ebben az esetben 24 órán belül kell sorra kerülnie a 2.ovulációnak is,illetve megtermékenyülésnek és ebből lesz az ikerterhesség.Tehát 1 peteérés következménye mindkettő ovu.

2019. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

5-ös: Milyen teszttel lettél pozitív 10. dpon?

7-es: És mi van azzal a felfedezéssel, h akár egy jó keksz is kiválthat peteérést extra napon?

2019. márc. 28. 23:22
 9/17 anonim ***** válasza:

#5 vagyok, Facelle 10-esvizelwtsugarassal extrahalvany, 11.-en Facelle 25-os vizeletsugarassal kontrollcsiknal halvanyabb, de egyertelmu pozitiv.

[link]

2019. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én csak intimed, ill. x-epil 25 mlu-sal teszteltem, de a 13. dpon még full negatívat mutatott, és a 14.-en lett nagyon halvány. Ha a peteérés után 5 nappali együttléthez nézem, akkor ugye a 9. napon mutat halvány pozitívat a 25ös, ami elég korai nem? Megtermékenyítés után 9 nappal szerintem a 25ös még nem "lát" semmit. Nincs annyi hcg. Érdekes, h neked már 11. dpon egész erős lett a 25ös is. Nem vagyunk egyformák tudom. 😊
2019. márc. 29. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!