Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tablettát...

Esemény utáni tablettát vettem be egy kis baleset után! 3 napja késik a menstruáció, most csináltam terhességi tesztet! Elég halvány a második csík! Szerintetek?

Figyelt kérdés

#terhesség #Escapelle #Eseményi utáni tabletta
2019. márc. 28. 14:42
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! Nem fogok senkivel vitatkozni! Időpontom már van jövőhét szerdára!
2019. márc. 28. 15:29
 22/53 anonim ***** válasza:
44%
12 es vagyok, jaj hát ez pozitiv ... Gondold át azért az elvetetést, főleg ha van már egy gyereked, tudom hülye duma, de talán elférne még egy.
2019. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
89%
Korai. Nem lesz még szívhang. Mehetsz újra, mert csakis élő terhességnél tudnak további tájékoztatást adni.
2019. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
20%
Valóban hülye duma 22-es. Nem szavazást hozott létre a kérdező a kérdésben.
2019. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
29%
Ha már rápakolta a dögerős esemény utáni tablettát a meglévő terhességére nem hiszem hogy van min godnolkodni.
2019. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
55%
köszi 24 még jó hogy nem a te véleményed kérdeztem....
2019. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
94%

ez tévedés, én voltam genetikai tanácsadáson emiatt (nekem első baba volt) és azt mondták, a mindent vagy semmit elve érvényesül ilyenkor azaz ha ilyen pici terhességként nem ment el, akkor nagy valószínűséggel semmi baja a babának.

Én meg is tartottam, teljesen egészséges.

Ezt most nem azért írom, hogy befolyásoljam a kérdezőt de vmiért ezek szerint neki nem hatott a gyógyszer, le kellett volna lökődjön az egész nyálkahártya a petesejttel együtt, ezek szerint ez nem történt meg.

2019. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
85%

A csík az csík.

Aki nem járt még úgy, hogy az esemény utàni "nem használt" és bizony terhes volt, az el sem hiszi, hogy ilyen létezik...

Pedig de bizony, nekem is felesleges volt màr bevenni

2019. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
84%

Fogalmam sincs miért bántjátok a kérdezőt.

Mégis mi rosszat művelt? Simán előfordul, hogy valaki nem szedhet fogamzásgátlót.


Én senkinek nem ajánlottam soha, aki meg tudja oldani másképpen.


Esemény utánit pedig az is kaphat, aki nem szedhet fogamzásgátlót.



Kérdező sajnálom, de ha a teszt pozitív, akkor jó esélyed van rá hogy nem hatott a tabletta :(

Viszont a babának ha meg szeretnéd tartani, valószínűleg nem lesz semmi baja.

2019. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Soha nem volt ilyen tablettára szükségem, pedig 30 éves vagyok! Abortuszom se volt soha, nem tudom mi lesz, de most nagyon el vagyok keseredve! A kislanyommal egy hete voltam röntgenen, azt sem szabadott volna... De akkor valahogy nem is gondoltam,hogy terhes vagyok!
2019. márc. 28. 16:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!