Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szokásos pms tünetek közül...

A szokásos pms tünetek közül (pl. mellfeszülés, pattanás, hasmenés, ingerlékenység, sírós hangulat, izzadás stb. ) nektek melyik szokott lenni, és jelentkezett-e valamelyik abban a hónapban, amikor babásak lettetek?

Figyelt kérdés

Nem terhességi tünetre vagyok kíváncsi, mert az tudom, hogy nincs a nemvárt előtt. Inkább csak tapasztalatok érdekelnének, hogy miben volt más, vagy éppen hasonló a sikeres hónap.

(Ha pl. kijött rajtam a szokásos pattanás vajon tutira elúszott-e ez a hónap is.)


2019. márc. 30. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Szia. Nekem màr 6.7.napja görcsölt a hasam,szurkàlt, előszőr mèg azt hittem hogy ovulàciò miatt. Mint utòlag kiderült az a hònap sokkal rövidebb volt a szokàsosnàl ès màr règ volt peteèrèsem, de azt èn akkor mèg nem tudtam, aztàn amikor màr 7.napja görcsöltem kezdett durcsa lenni de nem is mertem hinni benne, kb teljesen lemondtam màr arròl a hònapròl :) egyik reggel, mèg a mai napig nem èrtem mièrt, de csinàltam egy tesztet,halvànyka volt de mèg le se telt a 3 perc ès làttam, annyira bezsongtam hogy nem csinaltam mèg egy èrzekenyebb tesztet....viszont màsnap digitàlis pozi lett :) utàna mèg csinàltam pàrat hogy elhiggyem minden nap 😂

Most vagyok kicsit több mint pont 6 hetes :)

Drukkolok hogy sikerüljön :)

2019. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mellfeszülés szokott lenni, és volt a pozitív teszt előtt is.

AZ izzadás nekem nem pms tünet, nem szoktam mensi előtt izzadni, de abban a hónapban (és még utána is 9 hónapig) "vert a víz".

Ingerlékenység, és csokiéhség szokott még lenni menstruáció előtt, de akkor ezek elmaradtak.

2019. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyival különbözött, hogy nem voltam "idegbeteg" és erős hüvelyi folyásom volt. De volt görcs, mellfeszūlés, meg akar jönni érzés, pattanásos bőr, derékfájás.
2019. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden pms tünetem megvolt, csak annyi, hogy nem lett belőle vérzés. A pms tünetek viszont pár hétig megmaradtak. Pattanásos voltam, és hasszurka volt, csak erősebben. Amikor elmaradt a vérzésem, utána már a mellbimbóm is érzékeny lett. Akkor csináltam pozi tesztet.
2019. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furcsa pms tünetem az, hogy begyullad pontban egy héttel a mensi előtt valamelyik ízlelőbimbó a nyelvemen, most is begyulladt, csak 3 nap után elmúlt.. :) Valamint a mellem csak oldalról fájt, pedig az egész szokott.
2019. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mellfeszülés, gyakoribb pisilés, és ultra brutál sírós hangulat. Az utóbbit betudtam annak, hogy a párom pont elutazott pár napra, de aztán utólag belegondolva már más miatt volt :D
2019. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hónapban, mint minden menzesz előtt el kezdett görcsölni a hasam, feszült a mellem, de olyan érzésem volt, mintha ez most másmilyen görcs lenne. Olyan tipikus szúrkálós volt. Teljesen beleéltem magam, hogy na ez most baba, erre megjött. Ebben a hónapban is mensi előtt görcsöltem, feszül a mellem, fáj a mellbimbóm. Nem is foglalkoztam vele, mert mondom úgyis megint csak a menstruáció tünetei. De mikor már 2.napja késett, csináltam egy tesztet, ami halvány pozitív lett. Azóta mindig olyan melegem van, bár lehet már előtte is volt, csak akkor még nem figyeltem fel rá. De amúgy dettó olyan volt, mint mielőtt megjön :)
2019. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nem várt elött 3nappal mellfájdalom volt,de annyira,hogy pl.felkelés után fognom kellett a mellem,mert azt hittem leszakad a helyéről! Ilyet még nem tapasztaltam,fura érzés volt

Volt alhasi feszülésem,görcs,majd barnázás,derékfájdalom! Barnázni soha nem szoktam menszi elött,ez is furcsa volt


Mondtam,nah ez is egy sikertelen hónap...majd legközelebb!

Nem várt elött 2 nappal,már pozitivat teszteltem,de még néha néha barnáztam!

Nemvárt napjára,elmúlt a barnázásom...

Azóta csak mellfájdalmam van! Semmi tünetem sincs!

Jövőhéten megyek dokihoz!

Pattanásom ugyanugy kijött,az a pár,ami szokott menszeszkor

Az elmúlt,most szép tiszta az arcom

2019. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az első terhességem előtt mindig kb 5-6 nappal a menzesz előtt elkezdett fájni a mellem. Amikor terhes lettem, akkoris ugyanez volt, emlékszem, Szemlnteste volt, amikor éreztem a mellfeszülést, el is kezdtem szentségelni a férjemnek, hogy meg fog jönni, majd jól beboroztam. 26-án (3nappal a nem várt előtt) pozitívat teszteltem, na onnantól már nem ittam, kimaradt a szilveszteri koccintás is.

A terhesség utáni ciklusaimban már sosem volt mellfeszülésem, így amikor elkezdtünk próbálkozni megint és a nem várt menzesz előtt nem volt semmi mellfeszülés, megint csak elkezdtem szentségelni a férjemnek, hogy mindjárt itt az esedékes menzesz, nem fáj a mellem, tuti nincs semmi, mert az elsőnél fájt. Pont egy esküvőre mentünk, ahol bánatomban megint beboroztam. Rá 3 napra kellett volna megjönnie, de helyette pozitívat teszteltem.

Szóval nekem egyik esetben sem volt más, mint egy szokásos ciklus 😊

2019. jún. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensi előtt mindíg feszült a mellem, de amikor terhes lettem, máshogy fájt, mintha nehezebb lett volna, plusz a munkahelyen nyitni kellett az ablakot mert úgy ereztem magam, mintha maratont futottam volna, pedig csak habot nyomtam ki a süteményre. Aznap délután pozi lett a teszt :)
2019. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!