Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges a terhesseg?

Lehetseges a terhesseg?

Figyelt kérdés

Parommal egyutt voltunk,de megszakitasos modszerrel(tudom az nem vedekezes,van mar 1 gyerekem nem kerek okoskodast) szeretnenk masodik babat,de nem akarjuk gorcsosen.


Sokszor fajt a petefeszkeim,majd elmentem dokihoz aki elmondta hogy a tuszok nem repedtek meg es az miatt faj,de multheten voltam ismet nala es mar megrepedt a tuszo,de a parommal egyutt is voltunk a korul amikorra megsaccolta a dokim.

Kimaradt a menteszem,azt mondta erre a doki hogy belustultak a petefeszkeim,de nem zarja ki a terhesseget,ami lehet hogy mehen kivuli vagy mehen beluli,mivel sokszor gorcsolok es faj a petefeszkem,hanyingerem van igy ez arconcsapaskent ert hogy lehet mehen kivuli.

Ma vettem eszre magamon hogy megnagyobbodtak a melleim es erzekenyebbek azt gondolom meg mindig hogy lehet menzesz elojele,de mivel az elso szules utan egy keves anyatej meg maradt,ami most ismet beindult,ezt nem tudom minek vegyem.Emelyges es hanyinger sokszof van egy nap.

A doki azt mondta hogy menjek vissza kesobb hozza.

Csinalok tesztet hogy biztos legyek benne.

Kinek volt ilyen?Nem elem magam bele.



2019. márc. 30. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem annyira értem, hogy ha akartok gyereket, miért megszakításos módszerrel próbálkoztok? Úgy is van rá esély, de azért jóval kevesebb ;) és ha nem megszakítással vagytok együtt, attól az még nem 'görcsösen akarás'.
2019. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!