Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit erzett a masodik...

Ki mit erzett a masodik terhessegenel?

Figyelt kérdés

Lehet hogy babas vagyok,meg nem biztos,koran mentem az orvosomhoz,de nem zarta ki a terhesseget sem.

Amikor egyutt voltunk parommal,abban a honapban nem jott meg,kb 1-1,5hete tortent hanyingerem van,sokszor erzem azt a megjon erzest es gorcsol de nem jon meg soha,van amikor szurast erzek ami az elsovel nem volt.

A melleim megnagyobbodtak a tejem az elso utan nem apadt nagyon el,de most ismet fajnak a melleim es tobb lett a tejem is.A hasamban olyan furcsa erzest erzek a mehemnel,olyan telt erzest.


Az a kerdesem kinek milyen tunete volt a masodik babanal es mikor ereztetek elosszor?



2019. márc. 31. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Màr egy hete kèset annyira nem izgatott mert volt ilyen màr, a mellem fàjt semmi mâs nem. Egyik este viszont kolbàszt ettem utànna meg sütit kivàntam. Itt tudtam hogy valami van màs nap csinàltam egy tesztet ami erös pozitiv lett. Te csintâl tesztet?
2019. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A másodiknál sem volt az ég világon semmi tünetem
2019. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak csináltam virslit és megcsapta az orrom az illata. Futottam a wc-re. Aznap este már erős pozitívat teszteltem.
2019. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen tunetem nem volt (elsőnél fajtak a melleim), a nem vart napján délután erős pozitív lett a teszt, ikrek (akikkel épp a szülőszobaban vagyok)
2019. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem volt semmilyen tünetem. 😊
2019. ápr. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát,ment mindenkinek a zöld kezecske. :)

Gratulálok mindenkinek a babákhoz. :)


1.Igen,de túl korai volt még a teszthez,az orvosom azt mondta várjam meg az e hònapi menzesz napját.


3.Nálam émelgyés van és hányinger.


4.Hűha akkor az kétszeres a boldogság :)

Gratulálok az ikrekhez és kitartást kívánok :)


5.Mikor tudtad meg hogy terhes vagy?

2019. ápr. 1. 09:15
 7/7 anonim ***** válasza:
2 héttel a kimaradt menzesz után mindkétszer, később fogantak, mint középidő. 😊
2019. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!