Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy baba van a...

Lehetséges, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Március.20-24-26án voltunk együtt párommal. Az ovulációm 23-től kezdődött el kb 26-ig. Előző menzeszem első napja márc.10. 32-33 naposak a ciklusaim.

Lehetséges e az hogy összejött és emiatt vagy mellfájdalmam, illetve 2napja folyton görcsöl alul, illetve 2napja sűrűn járok mosdóba illetve fáj baloldalt a derekam( viszont lehetséges hogy itt csak felfáztam.

A mellfájdalom fura nekem mert ápr. 11-én kellene megjönnie és menzesz előtt mindig fáj.

Válaszaitokat köszönöm.



2019. ápr. 1. 09:07
 1/6 A kérdező kommentje:
*van, illetve a melleim nőttek, a párom tanúsítja.
2019. ápr. 1. 09:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni, ezt jelzi a görcsölés és a mellfeszülés.
2019. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

11nappal hamarabb?

Nem hinném

2019. ápr. 1. 09:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendszeres a ciklusom
2019. ápr. 1. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy a 11 nappal menzesz előtti fájdalom se azért van mert megjön, úgy a nem várt előtti 11 napon se azért "nőtt" a melled, mert terhes vagy. Gondolkozz már kérlek, alig több mint egy hét telt el az ovud óta!
2019. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jókor voltatok együtt, akkor is csak 25 % esély van a babára. Szóval igen, lehetséges a baba természetesen. Ha babát szeretnél olvasgass egy kis termékenyséktudatot. Tüneteid meg bármi lehet. Bebeszélés is.
2019. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!