Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges lenne hogy teherbe...

Lehetséges lenne hogy teherbe essek ha gumival védekeztünk, nem is szakadt ki, de lecsúszott a végén?

Figyelt kérdés
Gumival védekeztünk, de utána még egy ideig úgy feküdt rajtam a barátom és amikor elemelkedett tőlem, akkor lecsúszott róla, mellém. Egyből lámpát kapcsoltunk és kissé meg is ijedtünk mert alig volt valami a gumiban, egyből vizet engedünk bele,de szerencsére nem volt lyukas. Az ágyon hagyott foltot, szóval valószínűleg oda folyt, de lehet hogy rám is folyt valamennyi oda, ezt nem tudom mert nem láttam hogy először merre fordult gumi szája. Ha folyt rám kívülről annak mennyi az esélye hogy be is jutott és hogy ebből bármi baj lenne? Elég esélytelennek tűnik és lehet hülyének is néztek, de kívánom hogy én legyek a hülye és hogy csak túlreagáljam és ne legyen ebből semmi probléma. Azóta nagyon görcsbe van a gyomrom és ezen pörögnek a gondolataim, mert félek de remélem oktalanul.

2019. ápr. 1. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha megvan az esélye hogy beléd került, érdemes eseményutánit bevenned. Ha a ciklusod közepén vagy, akkor meg pláne.
2019. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Aggódjál csak! Nem értem miért kell nagylányosat játszani, ha egy nyomorult használati utasítást sem vagytok képesek elolvasni. "Az óvszert az aktus után még MEREV állapotban kell legörgetni". Ez minden tájékoztatóban így van!
2019. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Terhes lehetsz. Ha nem akarsz gyereket akkor ügyelet, 72 órán belül!
2019. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan már... Néhányan tudtok úgy csinálni mintha még sose aggódtatok volna ilyenen. Előfordul... Esély mindig van de szerintem nem valószínű, hogy bármi is lesz belőle. Attól is függ sok minden például, hogy a ciklusod hanyadik napján vagy. De még ha termékeny napokban is vagy, az se tuti egyáltalán.


Egyszer mi is jártunk úgy, hogy végzett és vette volna le (még merev állapotban) és amikor kivette a gumi nem volt rajta. Semmi Nem történt. És ne stresszelj nagyon, mert akkor meg a stressz miatt nem jön meg rendesen :D

2019. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Velem, amikor ilyen történt, és nem jött volna jókor, vettem be esemény utánit. Inkább az, mint az abortusz, meg a rettegés, nem?! Arról nem is beszélve, hogy én mindig abortusz ellenes voltam..
2019. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyrészt köszönöm a kommenteket.

Másrészt, ha ez számít most pénteken kell majd megjönnie (5 nap mulva) azaz ha jól tudom nem vagyok termékeny ciklusban. Persze tudom ez nem biztosít semmit de kevesebb az esélye.

2019. ápr. 1. 12:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagyis hogy nem vagyok a ciklusom termékeny időszakában.
2019. ápr. 1. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon kevés az esélye!!!
2019. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Evidencia,hogy ejakuláció után rögtön ki kell húzni a még merev péniszt a hüvelyből,méghozzá úgy,hogy ráfogjuk a pénisz tövére az óvszert.

Ha a gumi nem maradt benned,csak lecsúszott,akkor szerintem nem lesz baj,de máskor ennél azért felelősségteljesebben kellene a dolgot kezelni.

2019. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!