Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal többször estünk...

A párommal többször estünk olyan hibába az elmúlt 2 hónapban hogy védekezés nélkül szeretkeztünk, megszakításos módszerrel. Mindig bő előváladéka van, de vigyázott, egyszer sem élvezett belém. Lehetek az előváladéktól terhes?

Figyelt kérdés
Megesett olyan is, hogy egymás után kétszer csináltuk, mennyi az esély rá hogy így teherbe eshettem az előváladéktól? Hétfőn kellett volna megjönnie és vasárnap van, péntek óta feszül a mellem, és fáj a hasam, de még nem jött meg.Ezek lehetnek a terhesség tünetei? Köszönöm a válaszokat és a segítséget.
2010. júl. 4. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek lehetnek terhesség tünetei, nagyon is. Hiszen tök mindegy, "belédélvezett"-e. A barátnőm kisfia így "készült".
2010. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát igen!

Tipikus esete a tudatlanságnak!

Nagy az esélye,hogy terhes vagy ráadásul a tünetek is erre utalnak...

Csak remélni tudom hogy nem egy tini vagy hanem egy felelősségteljes felnőtt bár kissé tudatlan ember...

Jó babázást!

Ja,én vennék egy tesztet:-))

2010. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Istenem már megint egy "okos"aki azt hiszi,hogy a megszakításos szeretkezés védekezés......De NEM!!!!!!

Remélem hogy úgy alakul ahogyan szeretnéd....Mindenképpen tezst!!!

2010. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, én így lettem kétgyerekes anyuka!!! :)
2010. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vegyél egy tesztet, most már biztosan kimutatja, ha terhes vagy. Szorítok, hogy azt mutassa a teszt, amit szeretnél!
2010. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt napotona többször is olvasható a válaszokban (én is mindig leírom) hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni, ezért a megszakítás NEM számít sokat.
2010. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 paradicsom31 ***** válasza:
100%
19 éves barátnőmnek így lett babája.
2015. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!