Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség 4. hetében a progesz...

Terhesség 4. hetében a progeszteron szint 26,11 nmol/l. Ez alacsony, igaz?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz, néznek UH-n, és kapok Utrogestant is, de aggódom. Volt már másnak is így, és rendben ment a terhesség?

2019. ápr. 2. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veletek?
2019. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Haliho lehet tudni hogy mi lett?
2019. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Doki nem foglalkozott a progeszteron értékkel. Mivel lombikkal sikerült, szerinte természetes h alacsonyabb ez a szint, de a terhesség megtartása nem ezen múlik. Azóta 10 hetes vagyok, de volt h elöntött a vér (6. hétben), azóta is barnázgatok, vérezgetek, de a baba rendben van. Nem hiszem h emiatt volt egyébként, amikor elöntött a vér, azt hematóma okozta. Nem egyszerű, de reménykedek... Esetleg nektek is alacsony a progi szint?
2019. máj. 7. 08:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg 6 hetes vagyok és 42 nmol/L a progeszteron, úgy, hogy 3*2 Utrogestant alkalmazok hüvelyben. Laikusként alacsonynak találtam, az endo doki még nem látta, tegnap lett eredményem.

Clostibegytes baba, tüszőrepedes óta szedek progeszteront és nem volt se barnázásom se vérzésem.

2019. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veled kérdező ha megkérdezhetem?
2019. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! 34. hétben vagyok, kórházban. Lepény fedi a méhszájat, emiatt tartanak megfigyelés alatt. 2 és fél hét múlva császár. Nem volt problémamentes a terhesség, de a gyerkoccel végig minden ok volt. Így az alacsony progeszteron nem okozott bajt. Dokinak igaza volt, h feleslegesen ideggesitem magam vele.
2019. okt. 25. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy írtál :) Megnyugtattál :) Kitartást Neked! Így császár lesz?
2019. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, program császár lesz 12-én. :)
2019. okt. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!