Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem úgy, hogy a...

Terhes lettem úgy, hogy a párom szteroid kúrán volt edzés miatt. Lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
A rosszindulatú kommenteket kérlek mellőzzétek, a baba már itt van a pocakomban. 6 hetes vagyok most, véletlen baba de nagyon örülünk neki. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Szeroidot szúrt
2019. ápr. 3. 10:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudtam befejezni. Szteroidot szúrt a férjem és félek baja lehet tőle a babának. Ez volt a 4. hónapja a kúrájának (testépítő). :(
2019. ápr. 3. 10:24
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Meg kéne nézni a tájékoztatóját annak, amit adott magának; ill. a szer pontos nevét mondani kell az orvosnak, ő fog tudni majd válaszolni. Vannak olyan szerek, amelyek kifejezetten magzatkárosítók. Hogy a párod által használt olyan-e; az orvosi kérdés. Ilyen kérdéseknél genetikai tanácsadóba is szokták küldeni a kismamát.


(A férjednek meg sok esze van. Erre mondják, hogy izomagyú; bár még az sem, mert csak felpumpálja magát. Szteroiddal testet építeni olyan, mint lógó cicit formálni push-up melltartóval...)

2019. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem, a push-up melltartónál sokkal rosszabb. Ugyanis a push-up melltartó nem káros az egészségre, a szterodiokkal szemben. Hihetetlen, hogy egy felnőtt embernek ennyi esze legyen, és a hülye neje még asszisztáljon is hozzá ahelyett, hogy beszélne a hülye fejével.

Nem baj, hogy szétcseszi a veséjét? Nem baj, hogy szétcseszi a spermiumtermelését?

2019. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megírnád,akár privátban is hogy mit szed?

Azt nem tudom lehet e gond ha már megfogant. Szerintem a te szervezeted a lényegesebb,és te nem sztedoidozol. Bár egy orvossal mindenképp konzultálj minél előbb.

2019. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha tényleg szeretnétek családot; akkor vállaljátok Őt be, mert nem biztos, hogy lesz legközelebb: ugyanis az ilyen életvitelű 'testépítők' viszonylag rövid időn belül impotenssé szoktak válni a koksz mellékhatásaként. Úgyhogy nem biztos, hogy sokáig áll még nektek (neki) a zászló...
2019. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5 Ahhoz nagyon el kell rontani egy kúrát hogy ez következzen be.

Gyakrabban következik be az hogy átmeneti erekciós gondok lépnek fel csökken a spermiumok száma...de impotens 100 ból 1-2 ember lesz csak.

Viszont szív érrendszeri betegsége sokkal nagyobb valószínűséggel lesz az illetőnek.

Sajnos tudományos vizsgálatok nincsenek erre hogy befolyásolja e az embrió fejlődését ha a férfi koxol.

Elvileg semmi baj nem lehet.

De koxos berkeken belül biztonság kedvéért ha baba projekt van akkor a férfi legalább pár hónapra "üres" marad biztos amit biztos.

2019. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mekkora kamu kérdés :D
2021. jún. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!