Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 terhességi teszt erősebb...

Pamacs1555 kérdése:

2 terhességi teszt erősebb pozitív ma 4 ho 4 diken reggel halvanyabb lett kozben jelentkezet a menstruacio de csak pecsetelos nem az igazi. Melleim erzekenyek. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
4 ho 4 diken??!
2019. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2019.04.04.teszt halvanyabb lett......
2019. ápr. 4. 10:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kémiai terhesség lesz, sajnálom.
2019. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hetfon megyek béta hcg re..... Orvis nem vizsgalt meg címszóval még nem latna semmit.... Utana olvastam a spontán vetelesnek is az vér darabokkal tavozik....
2019. ápr. 4. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha a teszt halványul, lehet holnap már negatív. Ismételd meg ugyanazzal.

Nagyobb az esélye a kémiainak sajnos, de drukkolok!

2019. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szia nem halvanyult a teszt...... Mar reg negativ kene legyen ha elment baba. Ma reggel masfajta tesztel ceablur és az is pozitív de azota is van picit verzes szeru
2019. ápr. 7. 12:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy alakult tovább kedves kérdező?
2019. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos elveteltem közép idős terhes voltam nem tudom mi az oke ami velem történt. Hisz rendes megjot mezeszem is igy nem is gyanitottam higy mar ekkora volt babám....... Hetfon megyek kontrolra hala nem kelet muvi befejezés minden kijot aminek kikelet...... Anyit minditt orvos ha kontrolon szeo akkor csak egy mensit kel megvarjak es mehet ujra a dolog.......... Elkezdtem e és d vitamint szedni meg femibion 0 orvos irta fel....... Szerintetek eleg egy mensit varni..... Azt se ertem mi vokt gond... Othon zajlot le a vetelesem. Mint utob kiderult valoszinu beteg volt?
2019. ápr. 12. 14:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez kémiai terhesség. Sokszor előfordul sajnos. Lehet progeszteron hiány is, egy hormon panel kell hozzá, h kizárhasd, a 3. és 21.napon csak.

Folsav, D vit, E vitamin, C, B komplex, plusz q10.

Sajnálom nagyon. Nekem is volt már. Remélem hamar sikerül!

2019. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Közép idős,tehát 20 hetes?
2019. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!