Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ezek korai terhesség...

Lehetnek ezek korai terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Elvileg 15.-én kellene megjonnie, szóval még bő egy hét van addig. Kb Három hete nem védekezünk a férjemmel. A napokban nagyon enyhe émelygést tapasztaltam, szinte észre sem vehető és hamar el is múlik. Nem kívánom a húst, pedig egy hónapja még húst hússal ettem volna, de a zoldsegekert megőrülok. Mindig érzékenyebb volt a szaglasom másoknál, de most extrán az, olyan dolgokat is megérzek, amit a férjem pl nem. Egész nap aludni tudnék és ha napközben lefekszem egy masfel órára (masszőr vagyok, itthon van a szalonom, így ha épp van egy kis időm két vendég közt, akkor van, hogy ledőlok, ha nincs semmi más dolgom), akkor is alig várom az estét, hogy aludhassak. Két napja érzékeny lett eléggé de csak a mellbimbóm, szintes már fáj ha bármi hozzáér. Volt már valaki úgy, hogy ennyire korán érzett volna valamit? Vagy ez lehetetlen? Nem vagyok egyebként ragorcsolve a gyerek dologra, szóval ha nem most jön össze sincs baj, csak furanak tartom, hogy ennyi dolgot érzek. Igazából azt sem tudom, hogyha most csinálnék egy tesztet az mutatna-e bármit is.

2019. ápr. 4. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Ha megjött legutóbb a menzeszed, akkor nem vagy terhes!

Ilyen korán még nincsenek tünetek, csak beképzeled. Szagérzékenység és émelygés kb a 6. héttől jön! A mellérzékenység menzeszt is jelenthet, de ne képzelj be mindent mert így meg fogsz bolondulni.. :/ A nemvárt napján ha nem jön meg, csinálj tesztet. Akkor az majd megmondja.

2019. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Ezek olyan tünetek amik nem igazán jelentkeznek koran (szédülés, szaglás). Mellbimbó fájdalom lehet menzesz jele is.

Ha nem lennél rágörcsölve, akkor nem filóznál ilyenen menzesz előtt egy héttel.

2019. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Hat ez meg tulon tul korai lenne, meg csak 3 hete nem vedekeztek. En szinte kizartnak tartom h tunetek legyenek, ha megfogant akkor is. Ha kesik akkor tesztelj.
2019. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok ragorcsolve, igazából azért érdekelt, hogy van- e ennyire korán tünet, mert kíváncsi vagyok. A mellem szokott enyhén fájni menzesz előtt, de a mellbimbóm soha és most ez a furcsa, hogy csak az fáj, szinte elviselhetetlenül, és ezt sem éreztem még soha. Ezért merült fel bennem a kérdés. De majd egy hét múlva ha tesztet csinálok, úgyis kiderul.
2019. ápr. 4. 11:51
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem, ezek nem terhességi tünetek. Nekem is volt olyan ciklusom, hogy igen fájt a mellem, de aztán megjött. Amikor nem fájt a mellem, akkor lettem terhes. Csak a pozitív teszt után kezdett fájni.
2019. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
De, pedig rá vagy görcsölve. De semmi baj, normális, hogy ilyenkor így figyeled magad, akár tudat alatt is. Bőven máskor is produkálsz hasonló tüneteket, csak akkor fel sem veszed, nem tudatosítod, nem tudod mihez kötni. Ha sikeres is volt az első hónapod, akkor jobb esetben a beágyazódás kezdődik most. Ezért nem lehetnek még korai terhestüneteid sem. Még nincs, ami kiváltja őket. Majd, ha tesztelsz egy hét múlva, mondjuk az esedékes menzesz napján, akkor többet fogsz tudni.
2019. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem gorcsolok rá, csak nagyon feltűntek ezek a dolgok, mert eddig egyik sem volt rám jellemző. És így ahogy most még sosem fájt a mellem. Ez is nagyon furcsa. Kíváncsi vagyok, hogy mit mutat majd a teszt. Én egyébként gyanítom, hogy nem vagyok terhes. Egy éve is volt egy hónap amit végig próbálkoztunk és nem lettem az. Most sem hiszem, hogy sikerült. Igazából félek eléggé a terhességtol, szóval nem is lenne baj, ha még nem most sikerült volna, hogy legyen még egy kis időm felkészülni, ha egyáltalán erre fel lehet.
2019. ápr. 4. 12:49
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Hogyan védekeztetek korábban? Mert ha gyógyszerrel, akkor annak abbahagyása miatt is lehetnek ilyen tüneteid. Terhességtől 1000%, hogy nem.

Ne ezzel foglalkozz, másra figyelj, mert be fogsz kattanni. Hiába mondod, hogy nem, de igen: rá vagy görcsölve már most. Ezek tipikusan olyan tünetek sajnos, ha tetszik, ha nem.

2019. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gumival védekeztünk. Nem vagyok az a becsavarodos fajta. De köszönöm, hogy ennyien féltetek így ismeretlenül 😁. Azért majd megirom, hogy mi lett a teszt eredménye.
2019. ápr. 4. 13:44
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Megírhatod, de itt mindenki azt ír mi lett az eredmény, amit csak nem szégyell.
2019. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!